|

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم + راهنمای جامع خرید

این روزها بسیاری از افراد برای اینکه یک کسب و کار مستقل باشند، اقدام به خرید دستگاه لیوان کاغذی می کنند و خوشبختانه به سود خوبی هم می رسند. اگر شما هم علاقه مند به خرید این دستگاه هستید، اما در رابطه با ویژگی ها و مزایای این دستگاه اطلاعات کافی ندارید، با ما همراه باشید.

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم + راهنمای جامع خرید

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید یک کسب و کار خانگی را کمترین سرمایه راه اندازی کنید، ولی هنوز کسب و کار مناسب خودتان را پیدا نکرده اید، این مقاله مخصوص شماست. دستگاه تولید لیوان کاغذی، یکی از بهترین دستگاه هایی است که با داشتن مزیت های مختلف، می تواند به عنوان یک منبع درآمد شناخته شود.

این روزها بسیاری از افراد برای اینکه یک کسب و کار مستقل باشند، اقدام به خرید دستگاه لیوان کاغذی می کنند و خوشبختانه به سود خوبی هم می رسند. اگر شما هم علاقه مند به خرید این دستگاه هستید، اما در رابطه با ویژگی ها و مزایای این دستگاه اطلاعات کافی ندارید، با ما همراه باشید.

 

درآمد ماهیانه از 25 الی 35 میلیون

درآمد اولین معیار برای افرادی است که می خواهند یک کسب و کار خانگی راه اندازی کنند. با خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی، می توانید در ماه درامد خوبی داشته باشید. البته میزان درآمد کسب شده با کمک این دستگاه به عوامل مختلفی مانند نوع کار، کیفیت کار و میزان تلاش برای فروش بیشتر محصولات بستگی دارد.

ولی طبق اطلاعات موجود، در حال حاضر افرادی که اقدام به خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی می کنند، می توانند در ماه بیش از 25 میلیون تومان و حتی تا 35 میلیون تومان درآمد داشته باشند. این یعنی، موفقیت در کسب و کار خانگی!

راحتی کار با دستگاه لیوان کاغذی

کار کردن با برخی از دستگاه های صنعتی، کار پیچیده ای است و نیاز به تخصص دارد. اما کار کردن با دستگاه تولید لیوان کاغذی، اصلا کار پیچیده و سختی نیست. شما می توانید با خرید یک دستگاه، هر روز با آن کار کنید، بدون اینکه تخصص خاصی داشته باشید!

20 الی 30 متر فضا برای استفاده از دستگاه لیوان کاغذی

شما برای راه اندازی کسب و کار با یک دستگاه تولید لیوان کاغذی، نیازی به اجاره کارگاه و مغازه ندارید. دستگاه تولید کننده لیوان کاغذی، فضای زیادی اشغال نمی کند. حداکثر فضایی که برای قرار دادن دستگاه نیاز دارید، 30 متر است.

بنابراین، شما می توانید این دستگاه را در پارکینگ خانه، حیاط و ... قرار دهید و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

 

برق مورد نیاز خانگی یا تک فاز

از دیگر مزیت های دستگاه تولید لیوان کاغذی می توان به قابل استفاده بودن آن با برق تک فاز اشاره کرد. برق تک فاز و برق خانگی، قابل دسترس تر از سیستم برق کارگاهی و سه فاز می باشند. بنابراین، به راحتی می توان این دستگاه را در خانه مورد استفاده قرار داد و در روز، اقدام به تولید لیوان های کاغذی مختلف کرد.

تامین راحت مواد اولیه

یکی از مشکلات تولید کننده محصولات در کشور ایران این است که نمی توانند مواد اولیه مورد نیاز محصول خودشان را تهیه کنند. دلیل این موضوع این است که برخی از مواد اولیه محصولات در کشور ایران تولید نمی شوند. بدیهی است که خرید و تامین مواد اولیه خارجی، زمان بر و هزینه برتر خواهد بود.

 

 

قیمت دستگاه لیوان کاغذی نسبت به درآمد دستگاه مناسب است

از دیگر مزیت های دستگاه ساخت لیوان کاغذی، می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. البته قیمت مناسب این دستگاه، به تنهایی مزیت آن محسوب نمی شود. به دلیل اینکه استفاده از دستگاه لیوان کاغذی، درآمد خوبی را به همراه دارد؛ می توان طی چند ماه کار کردن، هزینه خرید دستگاه را درآورد.

 

تامین انواع مارک های دستگاه های تولید لیوان کاغذی

با توجه به اینکه دستگاه های لیوان کاغذی، خواهان و طرفداران بسیار زیادی دارند، با تنوع برند و مارک زیادی به تولید می رسند. بسیاری از مجموعه های فروش دستگاه های تولید لیوان کاغذی، اقدام به تامین انواع مارک های این دستگاه کرده اند. دستگاه های ساخت ایران که اقدام به تولید لیوان های کاغذی می کنند، کیفیت خوبی دارند و با قیمت مناسبی نیز قابل خریداری می باشند.

جهت خرید انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید از مشاوره رایگان شرکت ایران کاپ استفاده نمایید جهت دریافت مشاوره به سایت ایران کاپ به آدرس www.cup-iran.ir مراجعه نموده و فرم دریافت مشاوره رایگان پر نمایید تا کارشناسان فروش با شما تماس بگیرند.