|

سخنان جنجالی مشاور «سعید جلیلی» درباره محدودسازی اینترنت و طرح صیانت

بازنشر اظهارات مشاور «سعید جلیلی» درباره محدودسازی اینترنت و طرح صیانت خبرساز شده است. «علی خضریان» مشاور «سعید جلیلی» بارها برای تصویب طرح محدودسازی اینترنت که به عنوان طرح صیانت شناخته می‌شود، تلاش کرده است.

سخنان جنجالی مشاور «سعید جلیلی» درباره محدودسازی اینترنت و طرح صیانت

به گزارش شبکه شرق، «علی خضریان» که مشاور «سعید جلیلی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری است، بارها برای تصویب طرح محدودسازی اینترنت که به عنوان طرح صیانت شناخته می‌شود، تلاش کرده است. 

علی خضریان، مشاور «سعید جلیلی»، در «۶ مرداد ۱۴۰۰» که طرح صیانت در مجلس تصویب شد، در پاسخ به «معین‌الدین سعیدی» نماینده چابهار که گفته بود امروز روز خوبی برای مجلس نبود، تاکید کرد: «امروز روز مبارک و عیدی برای همه نمایندگان است و باید به همه آن‌ها تبریک گفت.»

«علی خضریان» نماینده مجلس و از اعضای جبهه پایداری، از مهم‌ترین و پیگیرترین نمایندگان برای تصویب طرح صیانت از فضای مجازی به شمار می‌رود.

«علی خضریان» که مشاور «سعید جلیلی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری است، بارها برای تصویب طرح محدودسازی اینترنت که به عنوان طرح صیانت شناخته می‌شود، تلاش کرده است. مثلا در اردوی جهاد اکبر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از دانشجویان خواست از تصویب طرح صیانت حمایت کنند و خطاب به آنها گفت: دانشجویان نباید نسبت به تصویب طرح صیانت از فضای مجازی پا پس بکشند و نزدیک به جریان‌های لیبرال و سرمایه‌داری شوند.

او همچنین در پاسخ به ایرادهای مرکز پژوهش‌های مجلس نسبت به این طرح، در نامه‌ای به ریاست این مرکز، ایراد‌ها به طرح صیانت را اقدامی ورای اختیارات قانونی و بدون پشتوانه علمی این مرکز دانسته است. 

خضریان در «۶ مرداد ۱۴۰۰» که طرح صیانت در مجلس تصویب شد در پاسخ به «معین‌الدین سعیدی» نماینده چابهار که گفته بود امروز روز خوبی برای مجلس نبود، تاکید کرد: «امروز، روز مبارک و عیدی برای همه نمایندگان است و باید به همه آن‌ها تبریک گفت.»

او گفته بود: «به نمایندگان مجلس درخصوص اقدام درست، صحیح و انقلابی درباره موضوع فضای مجازی تبریک می گویم، نمایندگان مجلس امروز اقدام صحیحی در رابطه با فضای مجازی انجام دادند، بنده بیش از نمایندگان دیگر دغدغه سیستان و بلوچستان را دارم و همه ما این دغدغه را داریم، همین امروز طرح تحقیق و تفحص از سازمان آب و فاضلاب با تاکید بر سیستان و بلوچستان را شخصا به کمیسیون بردم.»

منبع: انتخاب
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها