|

اختلاس در مجتمع بندری امام خمینی/ اختلاس‌گر به خارج از کشور گریخت

جزئیات کشف اختلاس یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی که به خارج از کشور گریخته است، اعلام شد.

اختلاس در مجتمع بندری امام خمینی/ اختلاس‌گر به خارج از کشور گریخت

به گزارش شبکه شرق، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: اختلاس یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی که به خارج از کشور گریخته است، کشف شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان، ابوطالب گرایلو، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان روز شنبه «۱۸ فروردین ۱۴۰۳»، اعلام کرد: در اجرای سیاست‌های دولت مردمی مبنی بر پیشگیری، نظارت و مقابله با فساد و با تلاش و اقدام به موقع اداره حراست مجتمع بندری امام خمینی (ره)، اختلاس یکی از کارکنان امور مالی این مجتمع بندری کشف و فرد خاطی مورد شناسایی قرار گرفت.

او اظهار کرد: اوایل فروردین ماه امسال، واحدهای ذی‌ربط اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، متوجه سوءاستفاده یکی از کارکنان امور مالی مجتمع بندری امام خمینی (ره) مبنی بر برداشت مبالغی از حساب سازمانی شدند؛ بلافاصله با هماهنگی و اقدام به موقع مقام قضایی، تمامی اشخاص و افرادی که از طریق این فرد به حساب آنها مبالغی واریز شده بود، مورد شناسایی قرار گرفته و حساب آنها مسدود شد؛ مبالغ بازگردانده خواهد شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: در جریان این برداشت غیرقانونی که در ماه‌های پایانی سال گذشته انجام شده است، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های نظارتی و امنیتی استان برای دستگیری و بازگرداندن فرد متخلف که به خارج از کشور گریخته است، همچنان ادامه دارد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان اظهار کرد: تا احقاق تمامی حقوق بیت‌المال، پیگیری پرونده ادامه داشته و برخورد لازم با افراد خاطی احتمالی، در دستورکار قرار گرفته است.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها