|

سقوط مرگبار هواپیما در نزدیکی پاریس/ ویدئو و تصاویر

جزئیات سقوط هواپیما در نزدیکی پاریس اعلام شد.

سقوط مرگبار هواپیما در نزدیکی پاریس/ ویدئو و تصاویر

به گزارش شبکه شرق، بر اثر  سقوط هواپیما در بزرگراهی در نزدیکی پاریس، سه سرنشین این هواپیما کشته شدند.

دادستان عمومی شهر «کالژین» در نزدیکی پایتخت فرانسه اعلام کرد: در حادثه سقوط یک هواپیمای سبک، سه سرنشین این هواپیما کشته شدند.

»ژان باپتیست بلادیر« دادستان عمومی شهر «کالژین» در نزدیکی پایتخت فرانسه اعلام کرد که در حادثه وحشتناک سقوط یک هواپیمای سبک «سسنا» در بزرگراهی در نزدیکی پاریس، سه سرنشین این هواپیما کشته شدند.

به گزارش بامداد دوشنبه تارنمای خبری «میرور»، بلادیر با اشاره به اینکه دو مرد و یک زن گردشگر، سرنشین این هواپیمای سبک بودند، گفت: این هواپیما پس از برخورد به خطوط فشار قوی برق، در بزرگراهی در ۳۰ کیلومتری شرق پاریس سقوط کرد.

او با بیان اینکه تحقیقات در مورد این حادثه به ژاندارمری حمل و نقل هوایی فرانسه (GTA) واگذار شده است، یادآور شد: هواپیما در لحظه سقوط با خودرو‌هایی که در این بزرگراه در حال حرکت بودند برخورد نکرده، اما در حال حاضر تردد خودرو‌ها در محل وقوع این حادثه در این بزرگراه از هر دو جهت قطع شده و یک مسیر انحرافی برای عبور و مرور آنها ایجاد شده است.

سقوط هواپیما در پاریس

بلادیر با بیان اینکه دستور آغاز تحقیقات در مورد قتل غیرعمد در مورد این حادثه صادر شده است، افزود: خلبان هواپیما متولد سال ۱۹۸۹ بود و گواهینامه خلبانی خود را در سال ۲۰۲۳ دریافت کرده و دارای کمی بیش از ۱۰۰ ساعت پرواز در کارنامه حرفه‌ای خود بود، اما از مشخصات دو قربانی دیگر هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها