|

جزئیات تازه از آتش‌سوزی مرگبار در یک مرکز تفریحی استانبول/ ویدئو و تصاویر

آخرین اخبار و جزئیات درباره آتش‌سوزی در یک مرکز تفریحی در استانبول و تعداد کشته‌شدگان و مجروحان این حادثه مرگبار اعلام شد.

جزئیات تازه از آتش‌سوزی مرگبار در یک مرکز تفریحی استانبول/ ویدئو و تصاویر

به گزارش شبکه شرق، دفتر فرمانداری استانبول از آتش‌سوزی در یک مرکز تفریحی در منطقه «بشیکتاش» در سمت اروپایی شهر این شهر خبر داد.

بر اثر وقوع آتش‌سوزی در ساختمانی در استانبول ترکیه، دست‌کم ۲۹ نفر کشته و هشت نفر دیگر زخمی شدند.

این حادثه امروز (سه‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳) رخ داده است. تعداد تلفات این حریق در ابتدا، ۱۵ نفر گزارش شده بود، اما پس از ساعاتی، مقامات محلی از افزایش کشته‌شدگان به ۲۹ نفر خبر دادند.

این منابع اعلام کرده‌اند که آتش‌سوزی در محله «گایرت تپه» در منطقه «بشیکتاش» در استانبول رخ داده است؛ بر اثر این آتش‌سوزی، ۲۹ نفر کشته و چند نفر دیگر نیز مصدوم شده‌اند که حال برخی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

فرماندار استانبول در بیانیه‌ای اعلام کرد که آتش‌سوزی در یک کافه شبانه در ساختمانی ۱۶طبقه، در منطقه «بشیکتاش» در بخش اروپایی این شهر رخ داده است.

براساس گزارش فرمانداری استانبول، حال شماری از مصدومان حادثه آتش‌سوزی در این شهر وخیم است و احتمال افزایش تلفات این حادثه وجود دارد.

بلافاصله پس از وقوع آتش‌سوزی، آتش‌نشانان، تیم‌های امداد و نجات و پلیس در محل حاضر شده‌اند و اقدامات لازم برای انتقال مجروحان این حادثه به بیمارستان را انجام داده‌اند. براساس این گزارش، ۳۱ خودروی آتش‌نشانی و ۸۶ آتش‌نشان در فرآیند خاموش کردن آتش حضور داشتند.

این مرکز در طبقه اول و دوم یک ساختمان ۱۶ طبقه واقع بوده است.

گفته شده است که تعداد زیادی تیم آتش‌نشانی و پزشکی به محل وقوع این حادثه اعزام شده‌اند و وضعیت جسمانی هفت نفر از مصدومان نیز وخیم است.

علت وقوع این آتش‌سوزی، تاکنون مشخص نشده است.

آتش سوزی در استانبول

 
حجم ویدیو: 22.08M | مدت زمان : 00:01:01
منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها