|

پوتین: همه اهداف روسیه در اوکراین محقق می‌شود

رئیس جمهوری روسیه درباره جنگ روسیه و اوکراین که مقام‌های مسکو آن را «عملیات ویژه نظامی در اوکراین» می‌خوانند، حرف زد و به مردم روسیه اطمینان داد که همه اهداف این عملیات محقق خواهد شد.

پوتین: همه اهداف روسیه در اوکراین محقق می‌شود

به گزارش شبکه شرق، با گذشت کمتر از یک روز از تنش خبرساز بین نیروهای گروه شبه نظامی «واگنر» و ارتش روسیه، رئیس‌جمهور این کشور درباره جنگ اوکراین صحبت کرد.

 

 ولادیمیر پوتین روز یکشنبه (امروز) درباره جنگ روسیه و اوکراین که مقام‌های مسکو آن را «عملیات ویژه نظامی در اوکراین» می‌خوانند، حرف زد و به مردم روسیه اطمینان داد که همه اهداف این عملیات محقق خواهد شد.

به گزارش شبکه الجزیره، رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد که او بالاترین و بیشترین اولویت را برای عملیات ویژه نظامی در اوکراین قائل است. به گفته او، روسیه به دستیابی به همه اهداف خود درباره عملیات ویژه نظامی در اوکراین، اطمینان دارد.

ولادیمیر پوتین درباره ارتباط و تماس‌های پیوسته خود با مقام‌های ارشد وزارت دفاع روسیه هم صحبت کرد؛ موضوعی که کمتر از یک روز بعد از پایان تنش‌ها بین گرون شبه نظامی «واگنر» و ارتش روسیه مطرح شده است.

رئیس‌جمهور روسیه در سخنان روز یکشنبه (امروز) خوداعلام کرد که «من به طور دائمی با مقام‌های وزارت دفاع (روسیه) در ارتباط هستم».

تاکید پوتین بر ارتباط همیشگی با مقام‌های وزارت دفاع روسیه در شرایطی انجام شده که «یوگنی پریگوژین» مدیر گروه واگنر بارها علیه وزارت دفاع روسیه و «سرگئی شویگو» وزیر دفاع این کشور موضعگیری کرده بود.

رئیس‌جمهور روسیه در بخش دیگری از سخنان امروز خود اعلام کرد که او و دولت این کشور به توسعه اقتصادی روسیه به موازات تقویت توان دفاعی این کشور اهمیت می‌دهند.

اظهارنظر تازه ولادیمیر پوتین درباره جنگ اوکراین در حالی صورت گرفته که از ششم فوریه ۲۰۲۲ (پنجم اسفند ماه ۱۴۰۰) عملیات ویژه نظامی روسیه در پاسخ به تلاش‌های اوکراین برای عضویت در ناتو و حملات این کشور به روس‌تباران ساکن شرق اوکراین آغاز شد. روسیه می‌گوید دولت اوکراین تحت نفوذ تفکرات نئونازی است و نازی‌زدایی اوکراین و پذیرش بی‌طرفی این کشور را از اهداف عملیات ویژه نظامی خود خوانده است

 

منبع: فارس
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟