|

اطلاعیه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۳

مهلت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳، تمدید شد.

اطلاعیه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۳

به گزارش شبکه شرق، مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌محل‌های جدید کنکور کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ تمدید شد.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳، در تاریخ «۱۴۰۳/۰۳/۱۱» و اطلاعیه تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌محل‌های جدید در تاریخ «۱۴۰۳/۰۳/۱۶»، ضمن اعلام اصلاحات جدید بشرح فایل پیوست مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون یادشده می‌رساند.

 به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۱۴۰۳/۰۳/۲۰) برای انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز دوشنبه به تاریخ «۱۴۰۳/۰۳/۲۱» نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند؛ لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی، اطلاعیه قبلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند. لازم به تاکید است مهلت در نظر گرفته شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ «۱۴۰۳/۰۳/۲۱»، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

برای مشاهده رشته محل‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ اینجا کلیک کنید.»

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها