|

آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور سراسری ۱۴۰۳/ شرط ثبت‌نام کنکوری‌های ۱۴۰۲ اعلام شد

شرط ثبت‌نام کنکوری‌های ۱۴۰۲ در ثبت‌نام مجدد نوبت دوم کنکور کنکور سراسری ۱۴۰۳ اعلام شد.

آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور سراسری ۱۴۰۳/ شرط ثبت‌نام کنکوری‌های ۱۴۰۲  اعلام شد

به گزارش شبکه شرق، مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۱۲ هزار داوطلب در ثبت‌نام با تاخیر نوبت دوم کنکور شرکت داشتند، گفت: داوطلبانی که مایل باشند از نمره آزمون سراسری ۱۴۰۲ برای انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۳ استفاده کنند، باید در یکی از دو نوبت آزمون سراسری ۱۴۰۳ ثبت‌نام کرده باشند.

علیرضا کریمیان، مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اظهار کرد: با توجه به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در تاریخ هشتم تیرماه، برگزاری آزمون سراسری به دلیل همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری به روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه سال ۱۴۰۳ موکول شد. نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز ۲۱ تیر و در صبح روز ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

او در ادامه تصریح کرد: از همین رو به دنبال درخواست مکرر داوطلبانی که تا تاریخ تعیین شده (۳۰ فروردین ۱۴۰۳) موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتیبی اتخاذ شده که صرفاً در روزهای یکشنبه «۶ خرداد ۱۴۰۳» و امروز دوشنبه «۷ خرداد ۱۴۰۳» بتوانند نسبت به ثبت‌نام با تأخیر اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور تاکید کرد: تا کنون بیش از ۱۲ هزار نفر نسبت به ثبت‌نام با تاخیر در نوبت دوم آزمون سراسری سال۱۴۰۳ اقدام کرده‌اند، امشب مهلت ثبت‌نام با تاخیر اقدام کردند.

او یادآور شد: این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

مشاور سرپرست سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور گفت: داوطلبانی که مایل باشند از نمره آزمون سراسری ۱۴۰۲ برای انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۳ استفاده کنند، باید در یکی از دو نوبت آزمون سراسری ۱۴۰۳ ثبت‌نام کرده باشند.

کریمیان تاکید کرد: ضمناً داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، در این مرحله به هیچ عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

منبع: ايسنا
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها