|

اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت درباره تیراندازی در شرق تهران

عصر امروز، صدای تیراندازی و شلیک چندین تیر در محدوده شرقی تهران به گوش رسید؛ در همین راستا مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

اطلاعیه مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت درباره تیراندازی در شرق تهران

به گزارش شبکه شرق، در پی شنیده شدن صدای تیراندازی در محدوده شرق تهران مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با صدور یک اطلاعیه، توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

عصر امروز «سه‌شنبه،۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳»، صدای شلیک چندین تیر در محدوده شرقی تهران به گوش رسید، در همین راستا مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که صدای شنیده شده مربوط به تیراندازی منجر به دستگیری سارقان منزل در شرق تهران بوده است.

در این اطلاعیه آمده است: «در ساعت 18:35 امروز، سه‌شنبه «۲۵ اردیبهشت ماه»، ماموران پلیس در حال گشت‌زنی در محدوده شرق تهران بودند که به سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ مشکوک شده و به راننده خودرو دستور ایست دادند، اما راننده بدون توجه به فرمان پلیس با خودروی سواری پا به فرار گذاشت که در همین راستا تعقیب و گریز میان پلیس و خودروی مذکور آغاز شد.»

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در ادامه این توضیحات اعلام کرد: «با عدم توجه راننده خودرو پژو پارس به دستور پلیس و اقدام به فرار، طی یک تعقیب و گریز ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که در نهایت در محدوده خیابان شهید مدنی، خودروی مذکور متوقف شد. پس از آن یک نفر دستگیر شد و نفر دوم که سعی در ادامه فرار داشت، از ناحیه پا مورد هدف گلوله قرار گرفت.»

در پایان اطلاعیه پلیس نیز آمده است: «ماموران در بازرسی اولیه از خودرو آلات و استفاده در سرقت منزل کشف شد. تحقیقات پلیس برای شناسایی جرایم ارتکابی سارقان دستگیر شده در دستورکار پلیس پایتخت قرار گرفته است.»

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها