|

تسریع در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا اعلام کرد: به منظور تسریع در فرآیند رسیدگی به معافیت پزشکی کارکنان وظیفه حین خدمت، در رسیدگی به معافیت پزشکی آنان تغییراتی اعمال شده است.

تسریع در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت

به گزارش شبکه شرق، جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: به منظور تسریع در فرآیند رسیدگی به معافیت پزشکی کارکنان وظیفه حین خدمت، در رسیدگی به معافیت پزشکی آنان تغییراتی اعمال شده است.

سردار رحمان علیدوست در توضیح این خبر اظهارکرد: کارکنان وظیفه ای که از سوی شورای پزشکی نیروهای مسلح معاف دائم شده اند،ضمن تسویه حساب نهایی با یگان خدمتی ،از خدمت ترخیص شده و نتیجه رای شوراهای پزشکی توسط نیروی خدمتی مربوط در سامانه وظیفه عمومی ثبت می شود.

وی بیان کرد: با تغییر در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت ،این دسته از عزیزان در صورت اخذ گواهی معافیت سربازی نیازی به مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس +10)و یا حوزه وظیفه عمومی نخواهند داشت و بلافاصله پس از ثبت اطلاعات آنان در سامانه وظیفه عمومی از سوی یگان مربوطه ، کارت معافیت پزشکی صادر و به نشانی محل سکونت آنان ارسال می شود.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد:مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی http://www.vazifeh.police.ir از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها