|

پلیس راه: تردد موتورسیکلت در آزادراه ممنوع است

رئیس پلیس‌راه تهران بزرگ اعلام کرد: ورود موتورسیکلت به آزادراه‌ها به ویژه آزادراه تهران شمال ممنوع است.

پلیس راه: تردد موتورسیکلت در آزادراه ممنوع است

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس راه پایتخت با بیان اینکه تردد موتورسیکلت در آزادراه ممنوع است، گفت: در سال ۱۴۰۲ با تلاش همکاران پلیس راه و همکاری خوب مردم، کاهش ۶ درصدی جان‌باختگان تصادفات جاده‌ای را در محور‌های منتهی به پایتخت داشته‌ایم.

سرهنگ ابراهیم ارزانی؛ رئیس پلیس راه پایتخت در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ با تلاش همکاران پلیس راه و همکاری خوب مردم، کاهش ۶ درصدی جان‌باختگان تصادفات جاده‌ای را داشته‌ایم.

رئیس پلیس راه پایتخت با بیان اینکه اوج تصادفات در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۰ رخ داده و به بازگشت از محل کار و خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان بازمی‌گردد، تصریح کرد: ۲۶ درصد علت تصادفات عدم توجه به جلو است.

وی با بیان اینکه تردد برخی خودرو‌ها از لاین اضطرار با سرعت بالا منجر به وقوع تصادفات فوتی با خودرو‌های متوقف در این معبر شده است اعلام کرد: لاین اضطرار مخصوص خودرو‌های امدادی، پلیس و امداد رسان است.

رئیس پلیس راه پایتخت با بیان اینکه تردد موتورسیکلت در کلیه آزادراه‌ها ممنوع است افزود: مأموران پلیس راه به محض مشاهده با تردد موتور‌ها در آزادراه برخورد کرده و موتور‌ها توقیف می‌شوند؛ موتور‌های سنگین هم که اصلا اجازه تردد نداشته و به محض مشاهده توقیف می‌شوند.

 

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها