|

ممنوعیت و محدودیت قطعی تردد در جاده‌های شمال کشور در تعطیلات عید فطر

جزئیات ممنوعیت تردد و محدودیت ترافیکی در راه‌ها و محورهای مواصلاتی و جاده‌های شمالی کشور در تعطیلات عید فطر اعلام شد.

ممنوعیت و محدودیت قطعی تردد در جاده‌های شمال کشور در تعطیلات عید فطر

به گزارش شبکه شرق، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از محدودیت‌های تردد در جاده‌ها در آخر هفته و تعطیلات عید فطر  خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام محدودیت تردد ایام عید فطر، اعلام کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر روز سه‌شنبه «مورخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳» الی ساعت ۰۶:۰۰ روز شنبه «۲۵ فروردین ۱۴۰۳» از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. همچنین تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در خصوص تردد در جاده کرج-چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج-چالوس و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی در خصوص اعمال محدودیت قطعی تردد شمال به جنوب گفت: روز چهارشنبه «تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۳» ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه، از ساعت ۰۸:۳۰ از مرزن‌آباد به سمت تهران، انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود. (شمال به جنوب)، از ساعت ۱۰:۳۰ از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یکطرفه اعمال می‌شود و از ساعت ۲۴:۰۰ یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

او ادامه داد: پیش‌بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه «تاریخ ۲۱ و ۲۳ فروردین ۱۴۰۳» ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰:۰۰ از مرزن‌آباد به سمت تهران انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود. (شمال به جنوب)

از ساعت ۱۲۰۰ از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) یک‌طرفه اعمال می‌شود و همچنین از ساعت ۲۴:۰۰ یکطرفه اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اعمال محدودیت قطعی تردد جنوب به شمال خبر داد و گفت: روز جمعه «تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳» ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۸:۳۰ از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود. همچنین از ساعت ۹:۳۰، از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌شود.

او ادامه داد: از ساعت ۱۱:۳۰ از مرزن‌آباد به سمت تهران یک‌طرفه اعمال می‌شود. (شمال به جنوب) و از ساعت ۲۴۰۰ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده تونل کندوان برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند، از ساعت ۰۷:۰۰ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی گفت: پیش‌بینی محدودیت تردد در صورت پرحجم بودن ترافیک در روز شنبه «تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳» ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۰:۰۰ از ابتدای آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس انجام می‌شود. همچنین از ساعت ۱۱:۰۰ از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌شود. از ساعت ۱۳:۰۰ از مرزن‌آباد به سمت تهران یک‌طرفه اعمال می‌شود. (شمال به جنوب) و از ساعت ۲۴:۰۰ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن‌آباد مسیر دوطرفه می‌شود.

او در خصوص تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله گفت: برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۰۸:۰۰ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی درباره تردد در محور هراز گفت: تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است. همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۶:۰۰ روز سه شنبه تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز شنبه تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ از رودهن به آمل و بالعکس ممنوع است. و در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مأمورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی از روز سه شنبه تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ الی روز جمعه تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

سرهنگ شیرانی درباره تردد در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس گفت: تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ‌های «تاریخ‌های ۲۱ ، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه» در محور فوق ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره تردد در در محور آستارا-اردبیل و بالعکس گفت: تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه «تاریخ‌های ۲۱ ، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه» در محور فوق ممنوع است.

منبع: مهر
 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها