|

اعلام محدودیت و ممنوعیت تردد ویژه انتخابات در تهران

محدودیت‌های ترافیکی و ممنوعیت تردد در روز انتخابات «جمعه»، در تهران اعلام شد.

اعلام محدودیت و ممنوعیت تردد ویژه انتخابات در تهران

به گزارش شبکه شرق، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از اتخاذ تمهیدات ترافیکی ویژه برای روز جمعه «۱۱ اسفند ماه»، همزمان با برگزاری انتخابات خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، روز چهارشنبه، در این خصوص گفت: از پنجشنبه شب و روز جمعه تا پایان زمان رای‌گیری، تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر تهران ممنوع است.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از قبل‌تر و در شب پنجشنبه، تردد کامیون‌ها از ساعت ۲۲ به بعد آزاد بود، اما این هفته ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین را در سطح معابر شهر تهران همزمان با برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: همکارانم در این ساعات و ایام در ورودی‌های شهر مستقر شده و از ورود وسایل نقلیه سنگین و کامیون‌ها جلوگیری می‌کنند.

سرهنگ مومنی ادامه داد: تردد موتورسیکلت‌های سنگین و خودرو‌هایی که فاقد پلاک هستند نیز در این مدت ممنوع است و به صورت ویژه این ممنوعیت‌ها اعمال خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: از سوی دیگر همکارانم در اطراف حوزه‌های رای گیری برای روان سازی ترافیک مستقر می‌شوند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان درخواست کرد: رای دادن خود را به ساعات پایانی روز جمعه موکول نکرده و در هنگام مراجعه به محل رای گیری به هیچ عنوان دوبله پارک نکنند تا ترافیکی در این محدوده‌ها نداشته باشیم.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه «۱۱ اسفند ماه» در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها