|

اضافه شدن آیتم «دستفروشی» به درگاه ملی مجوز‌ها

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران گفت: افراد می‌توانند با انتخاب موقعیت مکانی که شهرداری تهران در اختیار آن‌ها می‌گذارد به فعالیت دستفروشی ادامه دهند.

اضافه شدن آیتم «دستفروشی» به درگاه ملی مجوز‌ها

به گزارش شبکه شرق، مسعود رنجبریان از اضافه شدن آیتم دستفروشی به درگاه ملی مجوز‌ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: افراد می‌توانند با انتخاب موقعیت مکانی که شهرداری تهران در اختیار آن‌ها می‌گذارد به فعالیت دستفروشی ادامه دهند.

وی در خصوص رفع سد معبر پایتخت در ایام پایانی سال، گفت: موضوع رفع سد معبر باید برای کل سال باشد و اینکه الزاما فقط در ایام پایانی سال موضوع مورد توجه قرار گیرد، یک کار مقطعی است؛ لذا باید برای کل ایام سال هماهنگی‌های لازم صورت گیرد که خوشبختانه برای سال جاری پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: با هماهنگی که از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با وزارت تعاون درباره درگاه ملی مجوز‌ها صورت گرفته در این سامانه یک آیتم در نظر گرفته خواهد شد تا کسانی که می‌خواهند دستفروشی کنند با طی مراحلی تأییدیه، مجوز لازم را اخذ کند.

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران ادامه داد: افراد در صورت اخذ تأییدیه می‌توانند انتخاب کنند که در کدام موقعیت مکانی که شهرداری در اختیار گذاشته فعالیت کنند و با ثبت این درخواست کار‌های اولیه انجام خواهد شد و پس از اخذ مجوز می‌توانند در قالب ساماندهی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر کار‌های اولیه برای اضافه شدن این آیتم در سامانه درگاه ملی مجوز‌ها انجام شده و با رونمایی آن این موضوع به صورت اساسی حل و فصل خواهد شد.

 

منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها