|

تصادف زنجیره‌ای‌ در آزادراه قزوین کرج

تصادف زنجیره‌ای ۱۵ دستگاه خودرو در آزادراه قزوین-کرج اعلام شد.

تصادف زنجیره‌ای‌ در آزادراه قزوین کرج

به گزارش شبکه شرق، رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع تصادف زنجیره‌ای ۱۵ دستگاه خودرو در آزادراه قزوین- کرج خبر داد.

سرهنگ فرهاد ذاکری‌منش، رئیس پلیس راه استان قزوین درباره تصادف زنجیره‌ای در آزادراه قزوین- کرج، اظهار کرد: ساعت ۰۵:۱۰ صبح امروز هفتم بهمن با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در آزادراه قزوین کرج، نرسیده به پل طالقان، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند در مسیر جنوبی آزادراه یک دستگاه تریلی خودروبر خالی با گاردریل و تیربرق حاشیه جاده برخورد کرده و به سمت لاین شمالی رفته است؛ بلافاصله به منظور جلوگیری از تصادفات بیشتر، با حضور گشت‌های پلیس و هماهنگی با عوامل راهداری، نسبت به ایمن‌سازی و بازگشایی مسیر اقدام شد.

رئیس پلیس راه استان قزوین تاکید کرد: در این حادثه ۱۵ دستگاه خودرو با یکدیگر و با نیوجرسی و گاردریل برخورد کردند که هفت نفر مصدوم شده‌اند.

سرهنگ ذاکری‌منش با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان پلیس عدم توانایی در کنترل خودرو از سوی راننده تریلی، ناشی از خستگی و لغزندگی جاده تشخیص داده شده است، تصریح کرد: رانندگان ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هر گونه عجله و شتاب بی‌مورد پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها