|

معاون خدمات شهری شهرداری تهران:

علت بزرگی آتش‌سوزی بیمارستان گاندی/ آتش‌سوزی عادی بود!

معاون خدمات شهری شهرداری تهران درباره علت بزرگی آتش‌سوزی بیمارستان گاندی تهران توضیحاتی ارائه کرد.

علت بزرگی آتش‌سوزی بیمارستان گاندی/ آتش‌سوزی عادی بود!

به گزارش شبکه شرق، معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: به علت نمای کامپوزیتی ساختمان بیمارستان گاندی آتش‌سوزی بزرگ جلوه می‌کرد.

حسین نظری، معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به حادثه آتش‌سوزی بیمارستان گاندی گفت: ساعت ۱۸:۲۰ روز پنجشنبه حریق در بیمارستان گاندی گزارش شد که با حضور به‌موقع آتش‌نشانان، به خوبی اطفا حریق انجام گرفت. باید بیماران به جای دیگری منتقل می‌شدند که از ۹۳ بیماری که امروز جز پذیرش‌شدگان بودند، ۵۱ بیمار در بیمارستان حضور داشتند که همگی با هماهنگی شبکه بهداشت منتقل شدند.

او با بیان اینکه اطفا حریق به صورت کامل انجام شد و تلاش آتش‌نشانان مانع شد که به ساختمان‌های مجاور سرایت کند، تاکید کرد: موضوع مهم این بود که تصاویری که پخش می‌شد به علت نمای کامپوزیت ساختمان آتش‌سوزی را بزرگ جلوه می‌داد. با این حال این آتش‌سوزی، یک حریق عادی بود.

نظری با بیان اینکه وقتی حریقی رخ می‌دهد شهرداری به صورتی عمل می‌کند که مسئولان مربوطه از شهردار منطقه تا دیگر عوامل همگی در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند، اظهار کرد: آنها خدمات جانبی و پشتیبانی از آتش‌نشانان را انجام می‌دهند و پاکبانان هم بعد از اطفا شروع به پاکسازی معابر می‌کنند.

معاون شهردار تهران ادامه داد: تانکر آب به اندازه کافی داشتیم و نردبان‌ها هم در محل بودند. تنها مشکلی که وجود داشت این بود که در ضلع غربی این محل ساختمانی وجود داشت که دسترسی آتش‌نشانان را برای اطفا حریق سخت می‌کرد.

نظری تاکید کرد: در مجموع حضور به موقع و امکانات و تجهیزات کافی در کنار تلاش بی‌شائبه آتش‌نشانان باعث شد تا حریق بدون هیچ خسارت جانی اطفا شود؛ خوشبختانه بیماران هم همگی به بیمارستان‌های معین منتقل شدند.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها