|

اخطار به چند بیمارستان پرخطر تهران/ کدام ساختمان‌ها ناایمن هستند؟

رئیس شورای شهر تهران می‌گوید: برخی بیمارستان‌های قدیمی ناایمن هستند و به چند بیمارستان اخطار داده شده که نسبت به ایمن‌سازی و یا حتی تغییر ساختمان اقدام کنند.

اخطار به چند بیمارستان پرخطر تهران/ کدام ساختمان‌ها ناایمن هستند؟

به گزارش شبکه شرق، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به خبر کاهش ساختمان های ناایمن تهران، گفت: امیدواریم از تعداد ساختمان‌های ناایمن درجه یک کاسته شود.

 مهدی چمران در حاشیه دویست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: اساسنامه سازمان زیباسازی در جلسه امروز بررسی می‌شود. همچنین بررسی پرونده باغات نیز در این جلسه در دستور کار است.

او با بیان اینکه قرار است آنچه به موتورهای برقی اختصاص داده شده در درجه اول برای کسانی باشد که در شهرداری تهران خدمت‌رسانی می‌کنند، اظهار کرد: با توجه با اینکه ممکن است قیمت این موتورها بالاتر از موتورهای بنزینی باشد، تشویقاتی برای مردم در نظر گرفته خواهد شد. البته از سازندگان داخلی درخواست می‌کنیم نسبت به ساخت موتورهای برقی اقدام کنند؛ هرچند به زیرساخت نیاز دارد.

چمران با بیان اینکه با کمک دادستانی ساختمان‌های ناایمن به ویژه ساختمان‌های بزرگ شناسایی شدند و پس از آن مقاوم سازی در دستور کار قرار گرفت، افزود: با پیگیری‌های انجام شده از تعداد ساختمان های ناایمن کاسته شد و امیدواریم از تعداد ساختمان‌های ناایمن درجه یک مجددا هم کاسته شود. 

او با تأکید بر اینکه برخی بیمارستان‌های قدیمی ناایمن هستند و به چند بیمارستان اخطار داده شده که نسبت به ایمن‌سازی و یا حتی تغییر ساختمان اقدام کنند، گفت: ساختمان‌های جدید از مقاومت و ایمنی برخوردار هستند.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها