|

آموزش و پرورش: سامانه اعتراضات به رتبه‌بندی معلمان بسته شد

وزارت آموزش و پرورش با اعلام پایان رتبه بندی معلمان و رسیدگی به اعتراضات آنان در اطلاعیه ای تاکید کرد: از این پس رتبه بندی براساس آیین‌نامه مصوب انجام می‌شود.

آموزش و پرورش: سامانه اعتراضات به رتبه‌بندی معلمان بسته شد

به گزارش شبکه شرق، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: همه اعتراضات رتبه بندی معلمان رسیدگی و سامانه اعتراضات هم بسته شده است و اعتراض جدید پذیرفته نخواهد بود.

به گزارش وزارت آموزش و پرورش، این وزارتخانه روز شنبه با اعلام پایان رتبه بندی معلمان و رسیدگی به اعتراضات آنان در اطلاعیه ای تاکید کرد: از این پس رتبه بندی براساس آیین‌نامه مصوب انجام می‌شود.

این وزارتخانه به فرهنگیان یادآور شد: برای رفع سوالات و ابهامات کسانی که در این باره سوال دارند، سامانه گفت‌وگو ایجاد شده است تا از تردد غیر ضروری همکاران به مرکز خودداری شود و در این سامانه به همه سوالات پاسخ داده می شود.

وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه براساس فرصت اعلام شده به اعتراضات، همه موارد اخذ شده و با حمایت سازمان برنامه و بودجه و مساعدت رئیس جمهور و معاون اول به همه اعتراضات نیز رسیدگی شده است، بر این نکته تاکید کرد که تعیین زمان دیگر برای اعتراض مجدد منتفی است و از این پس فرآیند رتبه بندی براساس آیین نامه مربوطه انجام خواهد شد که بیشتر ناظر به دانشجو معلمان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بود.

این وزارتخانه از فرهنگیان خواست برای رفع هرگونه ابهام و سوال در قسمت «نتیجه رتبه بندی» سامانه گفت‌وگو به نشانی my.medu.ir مراجعه کنند.

کار کارگروه‌های تخصصی بررسی اعتراضات رتبه بندی از ۱۹ فروردین امسال در ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور تشکیل شد تا به اعتراضات معلمان در این حوزه رسیدگی کند؛ بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش حدود ۳۰ درصد از معلمان به نتایج رتبه بندی اعتراض داشتند.

 

منبع: ایرنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها