|

شهرداری تهران: فردی که ۱۳ چنار خیابان ولیعصر را خشکاند، ۱۱۷ میلیارد جریمه کردیم

مدیرعامل سازمان‌ پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: ممکن است سربری درختان به دلیل آفت باشد ولی در غیر این صورت اگر سربری شود، شدیدا با خاطیان برخورد خواهد شد.

شهرداری تهران: فردی که ۱۳ چنار خیابان ولیعصر را خشکاند، ۱۱۷ میلیارد جریمه کردیم

به گزارش شبکه شرق از سایت شهر، مدیرعامل سازمان‌ پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران درباره علت سربری درختان در برخی مناطق تهران توضیح داد

علی‌محمد مختاری در حاشیه افتتاح بوستان انارستان درباره سربری درختان گفت: در مناطق کم برخوردار نیز به توزیع عادلانه فضای سبز خواهیم پرداخت و سعی داریم مناطق کم برخوردار را از این منظر غنی کنیم. سرانه فضای سبز در تهران قابل قبول است و تا سال آینده این سرانه را به ازای هر نفر به ۱۸ متر مربع خواهیم رساند.

مختاری با بیان اینکه حفظ باغات در مناطق کم‌برخوردار از فضای سبز جز سیاست‌های اصلی ماست و خوشبختانه عملکرد خوبی نیز در این زمینه داشتیم، گفت: سربری درختان در بعضی مناظق مانند خیابان ولیعصر(عج) که ۱۳ اصله درخت بدون مجوز و شاید عمدا سربری شد اخیرا انجام گرفت. ما متخلف را ۱۱۷ میلیارد جریمه کردیم و علاوه بر برخورد با مالک اجازه ادامه کار از او گرفته شد.

مدیرعامل سازمان‌ پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: ممکن است سربری درختان به دلیل آفت باشد ولی در غیر این صورت اگر سربری شود، شدیدا با خاطیان برخورد خواهد شد. ما هیچ وقت اجازه سربری تمی‌دهیم مگر اینکه درختی خطرناک باشد و نیاز به مهار داشته باشد.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها