|

وضعیت جاده‌ها و راه‌ها، امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای از بارش باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت، خبر داد.

وضعیت جاده‌ها و راه‌ها، امروز ۱۳ آبان ۱۴۰۲

به گزارش شبکه شرق، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای از بارش باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت، خبر داد.

بر اساس پیش‌بینی مرکز مدیریت راه‌های کشور، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای امروز ۱۳ آبان‌ از رگبار شدید باران، رعد و برق، نواحی مستعد ریزش تگرگ، وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات بارش برف در استان‌های گیلان، اردبیل و مازندران خبر داد.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توصیه کرد: کاربران جاده‌ای و مسافران ضمن کسب آخرین اطلاعات وضعیت راه‌ها از سامانه‌های اطلاع‌رسانی ۱۴۱، هنگام تردد احتیاط لازم را داشته و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج

تردد  کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر داد.

امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت ترافیکی جاده‌ها را توضیح داد و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت گزارش شده است.

معصومی افزود:  ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع نیز اعلام شده است.

وی با بیان آخرین وضعیت جوی ادامه داد: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، زنجان، قزوین، البرز، تهران و کرمانشاه پیش‌بینی شده است.

همچنین محور مسدود غیرشریانی محور چاهان - زرآباد است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: محور چالوس واقع در استان مازندران، از مورخ ۲۳ مهر لغایت ۲۴ آبان، از ساعت ۶ الی ۱۶ روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر هفته (به غیر از روزهای شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه) به‌دلیل عملیات کارگاه جاده ای مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

 

منبع: انتخاب