|

دستگیری ۱۰ مرد و زن در یک میهمانی مختلط شبانه/ محل برگزاری میهمانی هم مهر و موم شد

مأموران پلیس امنیت عمومی تفرش، در پی رصد اطلاعاتی انجام شده از برگزاری یک میهمانی مختلط شبانه در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شدند.

دستگیری ۱۰ مرد و زن در یک میهمانی مختلط شبانه/ محل برگزاری میهمانی هم مهر و موم شد

به گزارش شبکه شرق، فرمانده انتظامی تفرش استان مرکزی با اشاره به دستگیری ۱۰ مرد و زن در یک میهمانی مختلط شبانه در یکی از روستاهای این شهرستان، از پلمب محل برگزاری این مراسم خبر داد.

سرهنگ سعید فراهانی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی تفرش، در پی رصد اطلاعاتی انجام شده از برگزاری یک میهمانی مختلط شبانه در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شدند.

وی به دستگیری ۱۰ مرد و زن در این میهمانی مختلط شبانه اشاره و خاطر نشان کرد: به دستور مقام قضائی، محل برگزاری این میهمانی پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تفرش در پایان با تأکید بر وظیفه قانونی پلیس در دفاع از ارزش های اسلامی و اخلاقی در جامعه افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پلیسی پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از توقیف ۱۴۰طاقه انواع پارچه خارجی قاچاق، به ارزش تقریبی ۱۳ میلیارد ریال در شهرستان محلات خبر داد.

سرهنگ رضا جنتی در تشریح این خبر بیان کرد: در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس، مأموران انتظامی شهرستان محلات، در تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در سطح محورهای مواصلاتی این شهرستان با خبر شده و بلافاصله برنامه‌ریزی لازم را برای شناسایی و توقیف آن، آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: سرانجام مأموران انتظامی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان،کامیون مورد نظر و خودرو اسکورت آن را شناسایی و در عملیاتی هدفمند موفق به متوقف کردن آنها شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات با اشاره به کشف ۱۴۰طاقه انواع پارچه خارجی قاچاق، فاقد هرگونه مدارک معتبرگمرکی در بازرسی مأموران از این کامیون توقیفی اظهار داشت: ارزش تقریبی این محموله قاچاق، از سوی کارشناسان ۱۳ میلیارد ریال تعیین شده است.

سرهنگ جنتی با اشاره به حمل این محموله قاچاق توقیفی از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد تهران افزود: در این عملیات یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضائی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

 

منبع: پایگاه خبری پلیس
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها