|

ثبت نخستین روز بدون بارش ایران از ابتدای سال

سازمان هواشناسی اعلام کرد: از ابتدای سال تا کنون روزهای کم باران زیادی در کشور سپری شد اما در شبانه روز گذشته با وجود ابرناکی در برخی مناطق، از هیچ یک از ایستگاه‌های سینوتیک هواشناسی کشور بارشی گزارش نشده است.

ثبت نخستین روز بدون بارش ایران از ابتدای سال

به گزارش شبکه شرق، بر اساس داده‌های سازمان هواشناسی، در شبانه روز گذشته در هیچ یک از ایستگاه سینوپتیک هواشناسی کشور بارشی ثبت نشده است که این نخستین روز بدون بارش ایران از ابتدای سال تاکنون است.

سازمان هواشناسی اعلام کرد: از ابتدای سال تا کنون روزهای کم باران زیادی در کشور سپری شد اما در شبانه روز گذشته با وجود ابرناکی در برخی مناطق، از هیچ یک از ایستگاه‌های سینوتیک هواشناسی کشور بارشی گزارش نشده است علاوه بر این در ایستگاه‌های بارانسنجی کشور نیز تا صبح امروز (۱۸ تیرماه) بارشی گزارش نشده است.

پیش از این روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین امسال کم‌باران ترین روزهای کشور بودند که بارش محلی بسیار خفیف از نقطه‌ای از کشور گزارش شده بود.

داده‌های پهنه‌ای بارش کشور نشان می‌دهد که از ابتدای سال تا کنون حدود ۶۴ میلی‌متر بارش در کشور باریده که بیش از ۲۴ درصد کمتر از شرایط نرمال است.

 

منبع: مهر
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟