|

پلیس: زائران خودروهای خود را در شهرهای مرزی رها نکنند

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: زائران، زمان شروع حرکت خود را در جاده‌ها و محورها مدیریت کرده تا به موقع به مقصد برسند.

پلیس: زائران خودروهای خود را در شهرهای مرزی رها نکنند

سرهنگ محمد رازقی اظهار کرد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک هستند.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ یادآوری کرد: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

سرهنگ رازقی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ همچنین خطاب به زائرین محترم کربلا تاکید کرد: این عزیزان زمان شروع حرکت خود را در جاده‌ها و محورها حتما مدیریت کرده تا به موقع به محل برسند و مهم‌تر از همه اینکه در شهرهای مرزی که همکاران بنده حضور دارند همکاری لازم را با پلیس راه و در شهرها با پلیس راهور داشته باشند.

وی توصیه کرد: زائران برای جای پارک خودروی خود با تیم‌های پلیس راهور همکاری لازم را داشته و هیچ گاه خودروی خود را در آن محدوده‌ها رها نکنند تا از تجمع خودروها در زمان برگشت خودداری شود و مشکل ترافیکی به وجود نیاید.