|
کدخبر: 851894

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

دستگاه تصفیه آب لایف واتر در ایران، بهترین برند تولید کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی است. هیوندای، سی سی کا و سافت واتر نیز از مارک های معتبر تصفیه آب هستند.

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از لوازم خانگی است که در سالیان گذشته مورد توجه ویژه خانواده‌ها قرار گرفته است. یکی از مهم ترین فاکتور‌هایی که در زمان خرید یک تصفیه آب خانگی به چشم مشتریان می‌‎آید، قیمت دستگاه تصفیه آب است.

در این مقاله به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت تصفیه آب و همچنین قیمت حدودی دستگاه اب تصفیه کن در ایران خواهیم پرداخت.

تصفیه آب ایرانی یا تایوانی

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای خریداران تصفیه آب خانگی ممکن است به وجود بیاید این است که دستگاه تصفیه آب خانگی که خریداری میکنند، ایرانی باشد یا خارجی؟ اصلا چه تفاوتی بین این دو دستگاه وجود دارد؟ از بین دستگاه‌های خارجی و ایرانی چه دستگاهی مناسب تر است؟

باید بگوییم که مانند بسیاری از محصولات خانگی، دستگاه تصفیه آب خارجی بیشتر از ایرانی توانسته است مشتریان را راضی کند. تفاوت بین دستگاه‌های ایرانی و خارجی بیشتر در عمر و دوام آنهاست. به این معنی که ممکن است تفاوت کیفیت آب را پس از تصفیه، در دو دستگاه ایرانی و خارجی مشاهده نکنید. اما میتوان گفت دوام یک دستگاه خارجی بسیار بیشتر از نمونه‌های ایرانی است.

تصفیه آب‌های وارداتی، بیشتر از کشور تایوان هستند. تایوان یکی از قطب‌های مهم در صنعت تصفیه آب در جهان به شمار میرود. به همین دلیل میتوان گفت آب تصفیه کن‌های تایوانی از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار میباشند.

تصفیه آب تایوانی در ایران وجود دارد؟

باید گفت که به دلایل گوناگون، تصفیه آب تایوانی به ندرت وارد ایران میشود، اگر وارد هم بشود دارای قیمت نسبتا بالایی خواهد بود. به همین دلیل کمتر وارد کننده ای به سمت واردات تصفیه آب اصل میرود.

اما در این بین در سال اخیر، شرکت تصفیه آب پاکاب گستر از جمله فروشندگان تصفیه آب تایوانی اصل بوده است. دستگاه تصفیه آب سی سی کا اورجینال مدل 6 مرحله ای در این شرکت در سال اخیر به فروش میرسیده است که دارای کیفیت بسیار مناسبی است.

قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی

دستگاه‌های تصفیه آب ایرانی بی شماری در ایران وجود دارند. البته نکته قابل توجه در اینجاست که بسیاری از برندهای خارجی که در بازار وجود دارند نیز در ایران مونتاژ میشوند و فقط قطعات آنها تایوانی است.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تولید شده در ایران، در حال حاضر چیزی در حدود 3 تا 4 میلیون تومان است. البته قیمت‌ها با توجه به کیفیت قطعات بسیار متنوع و متفاوت است. تصفیه آب‌های مطرح ایرانی که توانسته اند رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کنند به شرح زیر هستند:

  • تصفیه آب لایف واتر مدل اکو پلاس

  • تصفیه آب سی سی کا مدل 9 مرحله

  • تصفیه آب سافت واتر 9 مرحله

قیمت تصفیه آب تایوانی

تصفیه آب تایوانی نیز به دستگاه‌هایی گفته میشود که یا از تایوان به طور مستقیم وارد شده باشند، یا با استفاده از قطعات تماما تایوانی، در ایران مونتاژ شوند. این دستگاه‌ها بهترین نوع آب تصفیه کن موجود در ایران هستند.

images_1658950554.jpg

به طور معمول میتوان گفت که بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی موجود در بازار که از قطعات تایوانی یا کشور‌های دیگر تولید شده اند، به شرح زیر است.

  • دستگاه تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل پلاس، تولید شده از قطعات تایوانی

  • دستگاه تصفیه آب هیوندای، مدل H700 که تحت لایسنس شرکت کره جنوبی است

  • دستگاه تصفیه آب سی سی کا اورجینال تایوان، مدل 6 مرحله، که توسط شرکت پاکاب گستر شیرمحمدی به فروش میرسد

خرید دستگاه تصفیه آب

از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید دستگاه آب تصفیه کن باید به آن توجه کنید، این است که از معتبر ترین مرکز تصفیه آب خانگی اقدام به خرید تصفیه آب کنید. چرا که تشخیص اصل یا غیر اصل بودن دستگاه تصفیه کننده آب کار بسیار مشکلی است.

به همین دلیل بهتر است از شرکتی معتبر و رسمی برای خرید دستگاه آب تصفیه کن استفاده کنید.

images_1658950524.jpg

شرکت تصفیه آب پاکاب گستر شیرمحمدی، یکی از معتبر ترین فروشندگان تصفیه آب خانگی در ایران است. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی توسط پاکاب گستر به فروش میرسد. علاوه بر آن تمامی تصفیه آب‌های این شرکت تحت گارانتی حداقل یک ساله قرار میگیرند.

به همین خاطر است که با خرید تصفیه اب از این شرکت، میتوانید با خیال راحت از آب سالم و تصفیه شده لذت ببرید.