|

ماجرای تعطیلی خوابگاه‌های دخترانه دانشکده الزهرای بوشهر چیست؟

از سه خوابگاه دخترانه دانشکده فنی حرفه‌ای الزهرا بوشهر، دو خوابگاه آن با ظرفیت حداقل دویست نفر تعطیل است.

ماجرای تعطیلی خوابگاه‌های دخترانه دانشکده الزهرای بوشهر چیست؟

به گزارش شبکه شرق، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بندر بوشهر گفت: از سه خوابگاه دخترانه دانشکده فنی حرفه‌ای الزهرا بوشهر به دلیل کمبود چهار نیرو، دو خوابگاه آن با ظرفیت حداقل دویست نفر تعطیل است که باعث نارضایتی دانشجویان شده است.

دکتر شهناز پولادی، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بندر بوشهر با اشاره به اینکه دانشجویان زیادی از خارج و شهرستان‌های استان در این دانشکده تحصیل می‌کنند، به دلیل نبود خوابگاه مجبور به تردد روزانه یا اجاره خانه شخصی شده‌اند، گفت: این در حالی است که دو خوابگاه این‌ دانشکده با تمام امکانات بدون استفاده مانده‌اند.

او افزود: مسئولین این دانشکده اظهار داشتند به دلیل موانع قانونی، قادر به جذب چهار نیرو نیستند؛ در کمیته دانشجویی استانداری بوشهر هم موضوع مطرح شده اما تاکنون نتیجه‌ای نداشته است.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای بندر بوشهر افزود: شاهد برخی هنجارشکنی‌های در شهر بوشهر هستیم که به دلیل عدم برنامه‌ریزی و نظارت دستگاه‌های ذیربط بوده است؛ اگر کسی تخطی کرده، وظیفه خودش است پاسخگو باشد و شورای شهر نباید قربانی شود.

پولادی در پایان انتخاب آیت الله حسینی بوشهری و صفایی بوشهر در مجلس خبرگان و چهار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی تبریک و خواهان توفیق روز افزون آنها در خدمت صادقانه به ایران اسلامی شد.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها