|

راهنمای خرید راهبند| انواع راهبند پارکینگ| قیمت راهبند

راهبند پارکینگ (parking barrier) برای کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه استفاده می شود. در زندگی مدرن ، راهبند پارکینگ به عنوان یک نیاز اساسی شناخته شده است. راهبند ها به دو دسته اصلی راهبند امنیتی (گارد) و راهبند بازویی تقسیم می‌شوند.

راهنمای خرید راهبند| انواع راهبند پارکینگ| قیمت راهبند

 

 

 

راهبند امنیتی (گارد)

در انواع بولارد لوله ای- بولارد مسدود کننده کل مسیر- راهبند نیزه ای- راهبند زنجیری-راهبند آکاردئونیمی‌باشند.

راهبند امنیتی راهبندی بسیار امن بوده که از ورق‌های آهنی و نورد شده با ضخامت بالا تولید می شود که در دو نوع بولارد و زرهی می باشد. راهبند امنیتی برای برقراری امنیت در ورودی مکان‌های حساس که نیاز به امنیت بالایی دارند از قبیل ورودی مراکز سیاسی، مراکز نظامی و انتظامی، ورودی مراکز پتروشیمی و ….مورد استفاده است.

از راهبند بولارد برای مسدود کردن بخشی از معابر برای جلوگیری از عبور خودروهای سبک و سنگین نیز استفاده می شود. اما بیشترین کاربرد آن به دلیل امنیت بالایی که دارد جهت مسدود کردن ورودی مراکزحساس می باشد.

راهبند بازویی

در انواع بوم دار – بوم فنس دار- بوم تاشو- راهبند تعادلی و راهبند پارک نگهدار می باشد.

از راهبند بوم دار برای کنترل ورودی پارکینگ های عمومی و شخصی و پارکینگ مجتمع های مسکونی و اداری که تردد بالایی دارند استفاده می شود. از راهبند آکاردئونی برای کنترل ورودی های خاص که عرض بازشوی زیادی نیاز دارند استفاده می شود. از راهبند آکاردئونی برای مسدود کردن تمام مسیر ورودی و همچنین با انتخاب ارتفاع دلخواه جهت مسدود کردن مسیر می توان استفاده کرد.

برای خرید یک راهبند مناسب شما باید پارامترهای مختلفی را مدنظر قرار دهید. اولین قدم در انتهای یک راهبند خوب، توجه به کاربرد آن است که در این مطلب راجع به انواع کاربرد راهبندها صحبت کردیم. به علاوه شما باید میزان تردد مکان مورد نظرتان را هم بررسی کنید. همچنین فضای نصب راهبند را هم باید اندازه گیری کنید و در نهایت با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، یک‌ راهبند مناسب را تهیه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص انواع و قیمت  راهبند های پارکینگ اینجا کلیک نمایید.

همانطور که می دانید از راهبند پارکینگ در مکان های شلوغ برای کنترل میزان تردد وسایل نقلیه و ایجاد امنیت در مکان استفاده می شود و قیمت مانع پارکینگ با توجه به عملکرد و نوع موتور تعیین می شود.

قیمت راهبند پارکینگ هیدرولیکی

راهبند پارکینگ هیدرولیک گرانتر از سایر موانع پارکینگ است، زیرا از راهبند پارکینگ هیدرولیکی برای کنترل حرکت وسایل نقلیه در ورودی پارکینگ های چند طبقه، دفاتر دولتی و دولتی، مجتمع های مسکونی و تجاری استفاده می شود.

برای ایجاد ایمنی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی، راهبند بولارد گزینه خوبی است که می تواند با توجه به نیازها و برنامه ها نصب و پیکربندی شود.

گروه ما لیست قیمت راهبند پارکینگ را برای مشتریان خود تهیه کرده است، جایی که آن ها می توانند مناسب ترین نوع مانع را با توجه به نیاز و بودجه خود خریداری کنند.

سیستم های خودکار محصولات متنوعی را برای کنترل حرکت وسایل نقلیه عمومی ارائه می دهند. مدل های مانع پارکینگ الکترومکانیکی و هیدرولیکی در خطوط ترافیک وسایل نقلیه کم و متراکم استفاده می شود.

همانطور که قبلا ذکر شد، قیمت راهبند پارکینگ بسته به نوع موتور و نوع استفاده از آن متفاوت است. در پارکینگ های عمومی که میزان تردد وسایل نقلیه زیاد است، معمولاً از راهبند پارکینگ اتوماتیک برای کنترل آسان و دقیق تردد وسایل نقلیه استفاده می شود.

از موانع سرعت بالا معمولاً برای تردد وسایل نقلیه سنگین در ورودی و خروجی جاده ها استفاده می شود، زیرا راه حل خوبی برای کنترل ترافیک این کلاس از وسایل نقلیه است.

در گیت های پارکینگ، تجهیزات و سیستم تشخیص پلاک، چشم، فلاشر قابل نصب است.

تفاوت اصلی راهبند های مکانیکی و هیدرولیکی در سیستم باز و بسته شدن، در واقع تفاوت اصلی این دو سد در نوع باز و بسته شدن و مکانیزم بکار رفته در آن ها است.

راهبند اتوماتیک FAAC مناسب ترین نوع مانع برای مکان های شلوغ و شلوغ است که علاوه بر مدیریت کامل و نظارت بر محیط، می تواند از راه دور کنترل و امنیت را فراهم کند.

 از مزایای این راهبند می توان به عمر مفید و سرعت آن در باز و بسته شدن مانع اشاره کرد و سرعت باز و بسته شدن این مانع قابل تنظیم است و می توان موانع را نیز برطرف کرد. مجهز بودن به چشمان الکترونیکی، اشیا را تشخیص داده و از برخورد آنها با موانع جلوگیری می کند.

قیمت سیستم ضد برخورد در راهبند پارکینگ

سیستم ضد برخورد راهبند پارکینگ به گونه ای کار می کند که هنگام بسته شدن اهرم یا میله، اگر شی یا شخصی در زیر آن باشد، انسداد ناشی از سنسورهای روی میله و بالا آمدن میله یا اهرم را تشخیص می دهد. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به ماشین یا عابر پیاده.

قیمت و نحوه انتخاب راهبند هوشمند پارکینگ

نکات مهمی که باید در انتخاب راهبند پارکینگ به آنها توجه کنید به شرح زیر است:

ابتدا هدف از خرید راهبند پارکینگ را تعیین کنید و متناسب با نیاز خود مناسب ترین راهبند پارکینگ را انتخاب کنید، قبل از خرید باید عرض ورودی و خروجی پارکینگ و میزان تردد وسایل نقلیه و افراد مشخص شود. با توجه به این عناصر و بودجه خود، می توانید بهترین و با کیفیت ترین سد را انتخاب و خریداری کنید.

 

تیم فنی گروه صنعتی سایبان دُر به نشانی سایت https://sayebandoor.com/ با تجربه ۲۱ ساله در امر برق و الکترونیک و تولید قطعات و ماشین آلات آماده ارائه مشاوره و خدمات درب های اتوماتیک شیشه ای، کرکره های برقی، راهبند و سایبان‌های برقی به مشتریان خود می باشد در کنار تهیه و تولید راهبندهای مدرن و برخورداری از استانداردهای روز جهان در داخل کشور و با استفاده از مواد اولیه ارائه شده از سوی تولیدکنندگان داخلی، راهبندهای با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن را به شما مشتریان گرامی ارائه می‌نمایید. مشاوران و متخصصان گروه صنعتی سایبان دُر می توانند هنگام خرید طیف گسترده ای از راهبند پارکینگ، شما را راهنمایی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، نصب و قیمت گذاری انواع راهبندها با شماره تماس 09129287034 با کارشناسان مجموعه سایبان دُر در ارتباط باشید.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها