|

فروش توربو شارژ با بهترین قیمت

توربو شارژ قطعه ‌ای در خودرو ها است که به منظور بالا بردن عملکرد موتور تعبیه شده است توربو شارژ ها به موتور کمک می ‌کنند تا در دور های بالا عملکرد مطلوبی داشته باشند. توربو شارژ از توربین و کمپرسور ساخته شده است. در واقع توربین در مسیر گاز های خروجی اگزوز قرار گرفته و انرژی لازم را برای چرخش به دست می ‌آورد و با توجه به محفظه‌ هایی که برای توربین و کمپرسور در نظر گرفته شده، با چرخش توربین انرژی لازم برای چرخش کمپرسور تامین شده و در نتیجه کمپرسور به گردش درمی ‌آید. همانطور که می ‌دانیم از کمپرسور برای فشرده سازی یا متراکم سازی هوا و یا گاز استفاده می‌ شود. کمپرسور هوا رو به صورت فشرده درآورده و آن را به داخل سیلندر تزریق می ‌کند در نتیجه با افزایش هوای ورودی به سیلندر عملیات احتراق به خوبی صورت گرفته و موتور قدرت لازم را برای حرکت در سرعت‌ های بالاتر خواهد داشت.

فروش توربو شارژ با بهترین قیمت

خرید توربو شارژ با قیمت ارزان

 توربو شارژ‌ ها توسط فروشندگان مختلف در کشورمان ارائه می‌ شوند اما تنها برخی از فروشندگان این قطعه را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب به شما عرضه می‌ نمایند. در این مقاله ما به شما فروشگاه توربو شارژ سنتر را معرفی می ‌کنیم. مرکز توربو شارژ سنتر به صورت مستقیم فروش توربو شارژ را ارائه می ‌کند، در واقع این مجموعه با واردات توربو شارژ توانسته با حذف واسطه ‌ها، بهترین قیمت توربو شارژ را ارائه دهد. به همین دلیل قیمت‌ های ارائه شده در این مجموعه در مقایسه با فروشگاه های دیگر بسیار مناسب است.

 فروش توربو شارژ اصل

 به دلیل اهمیت توربو شارژ، بسیار مهم است که این قطعه را در نوع اصلی تهیه کنید. استفاده از قطعات اصلی در خودرو موجب می ‌شود که خودرو عملکرد مطلوبی داشته باشد به همین دلیل استفاده از توربو شارژ در نمونه اصلی بسیار اهمیت دارد. در کشور ما تعداد کمی از فروشندگان توربو شارژ نمونه اصلی این قطعه را ارائه می‌ کنند به همین دلیل اطمینان از مرکز فروش توربو شارژ امری مهم و ضروری است. مرکز توربو شارژ سنتر دارای سال ‌ها سابقه در حوزه فروش توربو شارژ می ‌باشد. این مجموعه انواع توربو شارژ متناسب با وسایل نقلیه مختلف را گردآوری نموده و آن را به دست مصرف کنندگان می ‌رساند.

قیمت توربو شارژ

امروزه به دلیل افزایش قیمت خودرو ها و در نتیجه افزایش قیمت قطعات خودرو، قیمت توربو شارژ نیز ثابت نبوده و نمی ‌توان قیمت واحدی را برای آن ارائه داد اما با توجه به مدیریت مرکز توربو شارژ سنتر، این مجموعه بهترین قیمت‌ توربو شارژ را در نظر گرفته است. قیمت توربو شارژ با توجه به کیفیت این قطعه متغیر است و قطعات اصلی و با کیفیت دارای قیمت بالاتری هستند اما خرید این قطعات توصیه می ‌شود زیرا قطعات بی‌ کیفیت کارایی لازم را نداشته و همچنین ماندگاری پایینی دارد. اما قطعات با کیفیت دارای کارایی مناسب و دوام بالا بوده و شما نیاز کمتری به تعویض قطعه و تعمیرات آن خواهید داشت.

دلیل استفاده از توربو شارژ

قیمت توربو شارژ

 

فروش توربو شارژ در مدل های مختلف توسط توربو شارژ سنتر انجام می گیرد. برای استعلام قیمت توربو شارژ با همکاران ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

اجزای سیستم توربو شارژ

توربو شارژ ها دارای اجزای مختلفی هستند که هر یک از این اجزا نقش سازنده ای را در توربو شارژ ایفا می کند. در ادامه می خواهیم اجزای توربو شارژ را نام ببریم:

  • توربین: این بخش از توربو شارژ دارای پره ای فلزی است که به واسطه ی این پره که به وسیله ی گاز های خروجی اگزوز به چرخش در می آید، شفت به چرخش در می آید. با چرخش شفت نیز ، کمپرسور به حرکت در می آید.
  • کمپرسور: کمپرسور بخش مهمی از توربو شارژ را تشکیل می دهد. کمپرسور شامل پره ای است که هوایی که از محیط به درون کمپرسور راه می یابد را فشرده سازی می کند و هوای فشرده را به موتور تزریق می نماید.
  • سیستم خنک‌ کننده: سیستم خنک کننده بخشی دیگر از توربو شارژ است که در بخش داخلی تعبیه شده است و موجب کاهش حرارت و افزایش چگالی می شود.

کارکرد توربو شارژ 

کارکرد توربو شارژ به این شکل است که هوا از محیط خارجی به درون کمپرسور راه یافته و کمپرسور آن را فشرده و متراکم می کند و بعد به موتور تزریق می نماید. در این زمان همچنان توربین موجب چرخش پره های کمپرسور شده و در نتیجه با هوای بیشتر در سیلندر ، احتراق به شکل بهتر ایجاد می شود.

مراکز فروش توربو شارژ ، این قطعه را با کیفیت های مختلفی عرضه می کنند به همین دلیل خرید از معتبرترین مرکز فروش توربو شارژ بسیار مهم است و ما به شما مرکز توربو شارژ سنتر را معرفی می کنیم. این مجموعه بهترین کیفیت و قیمت توربو شارژ و خرید لاستیک را ارائه می کند.

نصب توربو شارژ روی موتور تنفس طبیعی

نصب توربو شارژ بسیار تخصصی بوده و باید حتما توسط افراد مجرب و و تعمیرکاران با مهارت انجام شود. برای استفاده از توربو شارژ در ابتدا باید نوع مناسبی از توربو شارژ با توجه به وسیله ی نقلیه انتخاب شود. اندازه، شکل و ویژگی ‌های فنی توربو شارژ باید متناسب با موتور باشد.  برای جلوگیری از آسیب به توربین به دلیل دمای بالای هوا، بسیار مهم است که از سیستم خنک ‌کننده استفاده شود. سیستم خنک کننده شامل یک رادیاتور، لوله ‌های خنک‌ کننده و پمپ آب می باشد. در نهایت باید توربو شارژ تنظیم شود تا بتواند هوا را در فشار مناسب فشرده سازی نماید.

قیمت توربو شارژ

فروش توربو شارژ به صورت آنلاین

در صورتی که می خواهید خرید توربو شارژ را انجام دهید ، آسان ترین روش خرید آنلاین است که بدون نیاز به مراجعه ی حضوری صورت می گیرد. فروشندگان زیادی فروش توربو شارژ به صورت انلاین را در نظر گرفته اند و فروشگاه توربو شارژ سنتر از معتبرترین مجموعه هایی است که می توانید به شکل مطمئن خریدتان را از این مجموعه انجام دهید. قیمت توربو شارژ ها در این مجموعه بسیار منصفانه ارائه می شوند و شما از طریق این فروشگاه خرید لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

 https://turbochargecenter.com/