|

پرفکت مانی برای کدام کشور است؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که در سال ۲۰۰۷ ایجاد شد. بسیاری از افراد برای تراکنش‌های بین‌المللی خود از این سیستم استفاده می‌کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، احتمالا کنجکاو شده‌اید که پرفکت مانی برای کدام کشور است؟ در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعات کاملی را درباره کشور مبدا پرفکت مانی و خدمات پرفکت مانی برای ایران صحبت کنیم.

پرفکت مانی برای کدام کشور است؟

 

اگر قصد ثبت نام در پرفکت مانی یا خرید پرفکت مانی را دارید، پیش از هر اقدامی ابتدا این مطلب را مطالعه کنید. در پایان یکی از بهترین صرافی‌ها برای استفاده از خدمات پرفکت مانی در ایران را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

پرفکت مانی در سال ۲۰۰۷ در کشور پاناما تاسیس شد، ولی درحال‌حاضر، دفتر مرکزی این شرکت در شهر زوریخ کشور سوئیس قرار دارد؛ بنابراین در پاسخ به سوال پرفکت مانی برای کدام کشور است، می‌توان به کشور پاناما اشاره کرد. کشور پاناما قوانین مالی سخت‌گیرانه‌ای ندارد؛ بااین‌حال سیستم پرفکت مانی از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل بسیاری از افراد در سراسر دنیا با خرید و فروش پرفکت مانی معاملات ارزی بین‌المللی خود را انجام می‌دهند.

لیست کشورهایی با قابلیت دسترسی به پرفکت مانی

افراد مختلف در بسیاری از کشورهای سراسر جهان امکان ثبت نام در پرفکت مانی و خرید و فروش در این سیستم پرداخت الکترونیکی را دارند. از جمله کشورهایی که از امکان خرید آنلاین ووچر پرفکت مانی و انجام معاملات ارزی در پرفکت مانی پشتیبانی می‌کنند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روسیه
  • اوکراین
  • امارات متحده عربی
  • ترکیه
  • مولداوی
  • انگلستان
  • آذربایجان
  • گرجستان

برخی از کشورها مانند: کره شمالی، سوریه، غنا، کوبا، کلمبیا و بنگلادش خدمات پرفکت مانی آنلاین را در کشور خود ممنوع کرده‌اند. قوانین پرفکت مانی برای ایران را در ادامه بررسی می‌کنیم.

2222

قوانین پرفکت مانی برای ایران؛ آیا امکان خرید پرفکت مانی در ایران وجود دارد؟

اکنون که متوجه شدیم پرفکت مانی برای کدام کشور است، بد نیست قوانین پرفکت مانی برای ایران را بررسی کنیم. خوشبختانه ثبت نام در پرفکت مانی و خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در ایران تحریم نیست و ایرانیان به‌راحتی می‌توانند از خدمات این سیستم پرداخت الکترونیکی استفاده کنند. هیچ گونه نمایندگی پرفکت مانی در ایران وجود ندارد و کاربران برای احراز هویت بعد از ثبت نام در پرفکت مانی با محدودیتی مواجه نیستند.

مراحل ثبت نام در پرفکت مانی از طریق مراجعه به سایت پرفکت مانی انجام می‌شود؛ تنها مشکلی که پرفکت مانی برای ایران دارد، شارژ حساب است. به دلیل تحریم‌های مالی علیه بانک‌های ایرانی، ایرانیان برای شارژ حساب و خرید ووچر پرفکت مانی باید از واسطه‌ها استفاده کنند. واسطه‌ها برای انجام این کار صرافی‌های دیجیتال معتبر مانند صرافی آنلاین اکس اونیکس هستند.

مراحل ثبت نام در پرفکت مانی؛ پیش‌قدمی برای خرید و فروش پرفکت مانی

برای ثبت نام در پرفکت مانی ابتدا باید وارد سایت آن به آدرس perfectmoney.com شوید و گزینه Sign Up را انتخاب کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات در کادرهای مربوطه، پیام خوش‌آمدگویی نمایش داده شده و ایمیلی حاوی شماره عضویت یا همان Member ID برای شما ارسال می‌شود. با استفاده از Member ID می‌توانید وارد حساب پرفکت مانی خود شوید. در مراحل بعدی باید مراحل احراز هویت و تایید کردن حساب (Account Verification) را پشت سر بگذارید. کاربران ایرانی برای تایید حساب و احراز هویت می‌توانند از پاسپورت خود استفاده کنند و با محدودیتی روبه‌رو نیستند.

بعد از تکمیل ثبت نام در پرفکت مانی و انجام دقیق مراحل احراز هویت، باید حساب خود را شارژ کنید. به دلیل محدودیت‌های بانکی و عدم فعالیت نمایندگی پرفکت مانی در ایران، بهترین روش شارژ حساب استفاده از خدمات ارزی صرافی‌های معتبر مانند اکس اونیکس است. با استفاده از خدمات این نوع صرافی‌ها، با استفاده از ریال می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

333

 

صرافی اکس اونیکس؛ مرجعی معتبر برای خرید و فروش پرفکت مانی در ایران

در این مطلب به این سوال پاسخ دادیم که پرفکت مانی برای کدام کشور است و در ادامه قوانین پرفکت مانی برای ایران را بررسی کردیم. خوشبختانه سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی برای ایران تحریم نیست و ایرانیان با استفاده از IP ایران و اطلاعات هویتی خود، می‌توانند برای ثبت نام در پرفکت مانی و خرید و فروش آن اقدام کنند.

اگر قصد افتتاح حساب و خرید پرفکت مانی را دارید، توصیه می‌کنیم از صرافی اکس اونیکس کمک بگیرید. با ساختن حساب کاربری در سایت پلتفرم معاملاتی صرافی اکس اونیکس و شارژ حساب خود با ریال، ظرف مدت ۱۵ دقیقه دلار پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی شما واریز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات این صرافی وارد سایت exonyx.org شوید.

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟