|

فیلمبرداری «پوست شیر» برادران محمودی به پایان رسید/ رونمایی از چند عکس

فیلمبرداری سریال «پوست شیر» کاری از برادران محمودی به پایان رسید.

فیلمبرداری «پوست شیر» برادران محمودی به پایان رسید/ رونمایی از چند عکس

به گزارش شبکه شرق به نقل از روابط عمومی فیلم نت، درحالی‌که «پوست شیر» از 4 دی 1400 جلوی دوربین رفته بود درنهایت فیلمبرداری این سریال پرمخاطب چهارشنبه 24 اسفند 1401 در لوکیشنی در تهران به پایان رسید. 

پخش فصل سوم و پایانی سریال «پوست شیر» از روز چهارشنبه 10 اسفند 1401 در پلتفرم فیلم‌نت آغاز شده است که تا پایان فروردین 1402 ادامه خواهد داشت.

کارگردانی «پوست شیر» برعهده جمشید محمودی است که سابقه ساخت فیلم‌هایی چون «چند متر مکعب عشق» و «شکستن همزمان بیست استخوان» را در کارنامه دارد. 

«پوست شیر» اولین تجربه محمودی در شبکه نمایش خانگی است. فیلمنامه «پوست شیر» را محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته اند. 

 

IMG_20230316_170201_284

IMG_20230316_170201_074

هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از جمله بازیگران این سریال هستند. تهیه «پوست شیر» هم برعهده نوید محمودی است.

سریال «پوست شیر» داستان نعیم را روایت می‌کند که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده است اما پس از رهایی و دیدار با فرزندش، دچار بحرانی بزرگ می‌شود.

به‌تازگی پخش قسمت دوم از فصل سوم و پایانی «پوست شیر» با واکنش مثبت بسیاری از مخاطبان روبه‌رو شد. با پخش این قسمت، سریال «پوست شیر» به ترند اول توییتر فارسی تبدیل شد. ضمن این‌که طبق آمار منتشرشده از سوی پلتفرم فیلم‌نت، در روز اول عرضه قسمت دوم از فصل سوم «پوست شیر» بیش از دو میلیون بیننده این قسمت را تماشا کردند که یک رکورد محسوب می‌شود.

سریال «پوست شیر» هر هفته چهارشنبه‌ها ساعت ۸ صبح به‌طور اختصاصی از طریق پلتفرم فیلم‌نت در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

عکس‌های پروژه از فتاح ذی‌نوری است.