|

نامه قابل تامل و غیرمسئولانه انجمن خودروسازان علیه برگزاری یک رویداد بین المللی

انجمن خودروسازان ایران در نامه ای به وزارت صمت خواستار ممانعت از برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی تحول صنعت خودرو شد.

نامه  قابل تامل و  غیرمسئولانه انجمن خودروسازان علیه برگزاری یک رویداد بین المللی

احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودرسازان طی نامه ای به مهرداد خسروی، مدیرکل دفتر صنایع خودرو وزارت صمت خواستار جلوگیری از برگزاری نمایشگاه شد. در این نامه دلایلی  از جمله همزمانی تاریخ برگزاری نمایشگاه با مجامع شرکت هایی از جمله ایران خودرو عنوان گردیده که  تا که حدودی غیر کارشناسانه به نظر می رسد چرا که شرکت ایران خودرو آمادگی خود را برای حضور در این رویداد اعلام کرده است

همچنین تغییر دولت به عنوان دلیل دیگری در جهت عدم برگزاری این رویداد اعلام شده و این در حالی است که قطعا رویکرد دولت جدید، رویکرد تحولی و نوآورانه عنوان شده و رویداد های مشابه در دستور کارقرار خواهد گرفت.

با اینکه این نمایشگاه فرصت های صنفی بسیار خوبی را برای واردکنندگان خودرو ایجاد میکند، نامه رییس این انجمن مانع حضور این شرکتها شده است.

اکنون باید دید مسئولان و مدیران دفتر تخصصی خودرو وزارت صمت چیست و چه عکس العملی نشان می دهند.

11111111

شایان ذکر است  هرگونه تحول و نوآوری که توسط فعالان اقتصادی در هر صنعتی در طول یکسال کسب می کنند، از طریق شرکت در  نمایشگاه های  مرتبط در معرض بازدید کنندگان داخلی و خارجی قرار می دهند.

به همین سبب امید آن است که دست اندر کاران این صنعت با ترویج همدلی و همفکری در جهت رشد و ارتقای صنعت خودرو و همچنین صنعت نمایشگاهی قدم بردارند، تا این مهم که در خلال آن  سمینارها و نشست های تخصصی  با حضور متخصصین داخلی و خارجی، انجام خواهد شد، نقشه راه این رامشخص و دستیابی به موفقیت این صنعت را هموار کند.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها