|

23 خرداد 1403؛

ریزش ۶ هزار واحدی شاخص کل در معاملات

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۶ هزارواحدی به ۲ میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۲ هزار واحدی به ارتفاع ۶۷۲ هزار واحد رسید.

ریزش ۶ هزار واحدی شاخص کل در معاملات

به گزارش شبکه شرق، بازار سهام، آخرین روز کاری هفته را با ریزشی ۶ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

بازار سهام آخرین روز کاری هفته اگرچه محدودیت دامنه‌ی نوسان‌ها ادامه داشت، اما بر خلاف روز گذشته، از ابتدای روز با فشار عرضه آغاز به کار کرد؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۶ هزارواحدی به ۲ میلیون و ۷۵ هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۲ هزار واحدی به ارتفاع ۶۷۲ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «وامید» و «فملی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «زاگرس»، «خاور» و «انتخاب» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «وبملت»، «وتجارت» و «فولاد» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «خاور» و «غویتا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۲ اردیبهشتماه ۱۴۰۳، مبلغ ۲ هزار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۴۶۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۳۷ نماد در محدوده مثبت و ۲۸۶ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۵۵ نماد در محدوده مثبت و ۱۹۱ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها