|

جزئیات جدید از ممنوعیت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران، گفت: اعلام کرده‌ایم که اگر متقاضی قصد انصراف از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را داشته باشند باید به دولت بازگردانده شود و امکان واگذاری و یا انتقال آن به افراد دیگر امکان پذیر نیست.

جزئیات جدید از ممنوعیت خرید و فروش امتیاز مسکن ملی

به گزارش شبکه شرق، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: تمامی نقل و انتقالات امتیاز‌های نهضت ملی مسکن توسط مشاوران املاک ممنوع بوده است و با متخلفان برخورد می‌شود.

کیانوش گودرزی با بیان اینکه در طی یک سال گذشته هیچ خریدوفروش امتیاز نهضت ملی مسکن توسط مشاوران املاک صورت نمی‌گرفت گفت: با توجه به آنکه خریدوفروش امتیاز‌های نهضت ملی مسکن در شهر‌های مختلف و شهر‌های جدید غیر قانونی است بنابراین هیچ خریدوفروش نهضت ملی مسکن توسط مشاوران املاک نباید ثبت شود و درصورت مشاهده این خریدوفروش با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.

وی اظهار کرد: تا به امروز خریدوفروش امتیاز‌های نهضت ملی مسکن توسط مشاوران املاک ثبت نشده است و اگر در این بخش شاهد باشیم که خریدوفروش امتیاز‌ها ثبت شود با مشاوران املاک متخلف در این حوزه برخورد جدی خواهد شد.

 

گودرزی یادآور شد: همواره اعلام کرده ایم که اگر متقاضی قصد انصراف از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را داشته باشند باید به دولت بازگردانده شود و امکان واگذاری و یا انتقال آن به افراد دیگر امکان پذیر نیست.

او گفت: نباید تجربه مسکن مهر در پروژه‌های نهضت ملی مسکن تکرار شود و اگر متقاضی امکان تکمیل مبالغ و یا آورده‌های خود را نداشته باشد دولت با انصراف او موافقت و تمامی امتیاز‌ها به خود دولت بازگردانده می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها