|

جزئیات تازه از سهمیه‌بندی و محدودیت خرید نان در تهران و البرز

آخرین اخبار و جزئیات در خصوص اخبار منتشرشده درباره سهمیه‌بندی و محدودیت خرید نان در تهران، البرز و سایر استان‌های کشور اعلام شد.

جزئیات تازه از سهمیه‌بندی و محدودیت خرید نان در تهران و البرز

به گزارش شبکه شرق، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ محدودیتی در تعداد خرید نان اعمال نشده است و بازرسان وزارت جهاد کشاورزی نیز پیگیر تخلف نانوایان در این زمینه هستند.

به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی، مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی در تعداد خرید نان اعمال نشده است، گفت: اینکه گفته می‌شود با هر کارت بانکی فقط می‌توان ۴ عدد نان خریداری کرد، کذب محض است و بدون شک با نانوایی‌های متخلف نیز برخورد خواهد شد.

او اضافه کرد: دستورالعمل فروش نان توسط اتحادیه‌های نانوایان وضع نشده است و سکوت این اتحادیه به معنای تایید این امر نیست.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی همچنین تصریح کرد: توسط نهادها و مجموعه‌های دولتی هیچ محدودیتی برای خرید نان ابلاغ نشده و بازرسان وزارت جهاد کشاورزی نیز پیگیر تخلف نانوایان در این زمینه هستند.

امرالهی در پایان گفت: بدون شک با استناد به قانون با هر واحد صنفی که با نصب پلاکارد یا بنر به این امر مبادرت کرده و اذهان عمومی را تشویق کند، برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

محدودیت خرید نان در البرز تکذیب شد

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: هیچ محدودیتی در فروش نان در واحدهای نانوایی برای شهروندان البرزی وجود ندارد.

محمد مجرد گفت: هیچ محدودیتی در فروش نان در واحدهای نانوایی برای شهروندان استان البرز وجود ندارد و تمامی مطالبی که در روزهای گذشته در بعضی از خبرگزاری‌ها مبنی بر محدودیت فروش نان منتشر شده است، صحت ندارد و اداره‌کل غله و خدمات بازرگانی استان البرز به شدت با عاملان پخش این گونه شایعات به صورت قانونی برخورد می‌کند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان البرز در پایان به همه شهروندان استان البرز اطمینان خاطر داد که این اداره کل هیچ گونه مشکلی در تأمین آرد نانوایان استان و همچنین واحدهای نانوایی نیز هیچ مشکلی در تأمین نان شهروندان ندارند.

منبع: مهر
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها