|
نویسنده: فاطمه شفیعی

در سال 1402 صورت پذیرفت: :

بازرسی از 17 هزار و 647 واحد مصرف کننده گاز در سطح استان اصفهان در طرح پایش مصرف گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در طرح پایش مصرف گاز در سال 1402 تعداد 17 هزار و 647 واحد مصرف کننده گاز در سطح استان اصفهان مورد بازرسی قرار گرفت.

بازرسی از 17 هزار و 647 واحد مصرف کننده گاز در سطح استان اصفهان در طرح پایش مصرف گاز

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، ابوالقاسم عسکری مدیرعامل این شرکت با اشاره به اجرای طرح پایش مصرف گاز ادارات، فضاهای آموزشی، ورزشی، مذهبی، اماکن تجاری اظهار داشت: از ابتدای شروع طرح پایش در سال 1402، 17 هزار و 647 مورد پایش در سطح استان اصفهان انجام شده است.

عسکری با اشاره به اینکه مطابق با جلسات هماهنگی انجام شده گفت: پایش ها بصورت روزانه در سطح کلان شهر اصفهان و سایر شهرستان های استان صورت پذیرفته و مراکز اداری، تجاری و عمومی در سطح استان نسبت به رعایت الگوهای مصرف ایمن و بهینه گاز و رعایت دمای آسایش 21 – 18 درجه و بهینه سازی سیستم های گرمایشی مورد پایش و بازرسی قرار گرفتند.

وی همچنین افزود: تعداد 110 جلسه مدیریت بحران سوخت در سطح شرکت گاز استان اصفهان برگزار گردیده که مشتمل بر70 جلسه ستاد داخلی، 24 جلسه شورای انرژی استانداری و سایر مراجع استانی به صورت مستمر با حضور بسیاری از مدیران دستگاه های اجرایی استان و معاونین استانداری، مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مدیرعامل شرکت گاز استان بدون وقفه حتی در روزهای تعطیل رسمی تشکیل شده است.

وی، گفت: در این راستا 25 تفاهم نامه همکاری در جهت مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در ۱۱۴ شهر، بیش از ۱۵۰۰ روستا و مکان مزرعه منعقد گردید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در پایان برمصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تاکید کرد و گفت: رعایت الگوی مصرف تاثیر بسزایی بر استمرار خدمات این شرکت و حفظ منابع ملی کشور خواهد داشت.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها