|
نویسنده: رضا فتوح

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان خبر داد:

انتشار اولین فراخوان انتخاب و شناسایی سازندگان حرفه ای ساختمان در کلان شهر اصفهان

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان از انتشار اولین فراخوان انتخاب و شناسایی سازندگان حرفه ای ساختمان در کلان شهر اصفهان خبر داد.

انتشار اولین فراخوان انتخاب و شناسایی سازندگان حرفه ای ساختمان در کلان شهر اصفهان

سید مرتضی حسام  نژاد، با اعلام این خبر گفت: فراخوان انتخاب و شناسایی سازندگان حرفه ای ساختمان در کلان شهر اصفهان، به شناسایی سازندگان حرفه ای درحوزه تامین مسکن می‌پردازد و با دعوت از تولیدکنندگان برتر و ایجاد فضایی سازنده و هدفمند، ضمن قدردانی از فعالیت آنان، بسترهای ارائه امتیازات ویژه برای تولید کنندگان برتر پروژه های ساختمانی در سال 1400 و 1401 را فراهم می کند.

وی برخی از معیارهای انتخاب سازندگان برتر در این فراخوان را پایداری ساختمان و مدیرت انرژی، استفاده از فناوری های نوین و هوشمند صنعت ساختمان و سرمایه گذاری در بافت های ناکارآمد و محلات محروم دانست و اضافه کرد: کیفیت طراحی و جذابیت بصری ساختمان های احداثی، اقدامات صورت گرفته در افزایش سرعت فرایند ساخت و ساز، رعایت ضوابط و مقررات شهرسازی و ساختمانی، مساحت زیربنای ساختمان های احداثی، ارتقای ایستایی ساختمانی با کاهش وزن سازه و استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد از دیگر معیارهای موردنظر است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، تحقق تولید بر اساس شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» را دارای ارتباط مستقیم با مشارکت مردمی دانست و گفت: نقشه راهی برای ۳۶۵ روز سال ۱۴۰۳ تدوین شده و راهکارهای تسهیل کننده جهت عملیاتی کردن این شعار با تاکید بر مسئله تولید، در دستور کار مدیریت شهری قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: نکته مهمی که در انتخاب شعار سال وجود دارد، تاکید رهبر انقلاب بر مشارکت محسوس مردم در تولید است؛ یعنی هدف باید این باشد که روابط حاکم بر سازندگی به مردم واگذار شود و ارکان شهری نباید در امور اجرا دخالت کند، بلکه تولید توسط مردم و نهادهای مردمی اداره شود.

لازم به ذکر است، فراخوان شناسایی سازندگان حرفه ای ساختمان شهر اصفهان از 10 تا 25 اریبهشت ماه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 34593634 داخلی 121 تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان به نشانی

www. shahrsazi.isfahan.ir

فرم حضور در این فراخوان را دریافت کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها