|
نویسنده: رضا فتوح

مدیر شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان خبر داد:

برون سپاری خدمات شهرداری به پیشخوان های دولت در اصفهان

مدیر شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان گفت: برخی از خدمات شهرسازی شهرداری اصفهان صرفا در دفاتر پیشخوان دولت قابل انجام است و شهروندان برای انجام خدمات مورد نیاز خود می توانند به این دفاتر در سطح مناطق 15 گانه مراجعه کنند.

برون سپاری خدمات شهرداری به پیشخوان های دولت در اصفهان

ه گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، امید علی اصغری با اشاره به امکان دریافت لیست دفاتر پیشخوان دولت برای شهروندان از طریق سامانه «اصفهان من» به نشانی my.isfahan.ir  گفت: هم اکنون تعداد این دفاتر به 36 دفتر در سطح مناطق 15 گانه رسیده و تعداد آنها در سطح هر منطقه، متناسب با ظرفیت مورد نیاز متغیر است.

وی ادامه داد: دفاتر پیشخوان دولت با هدف ارتقاء خدمات شهرسازی عهده دار بسیاری از خدماتی هستند که قبلا در شهرداری انجام می شد که از جمله این خدمات می توان به ثبت درخواست آنی، ارجاع فوری پرونده های ثبت شده به کارشناسان بازدید و رسیدگی فوری به پرونده هایی که به کارتابل طرح تفصیلی ارسال می شود، اشاره کرد.

مدیر شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان با اعلام اینکه با توجه به ارایه خدمات الکترونیک ازسوی دولت، میزان قابل توجهی از مراجعات مردمی به دستگاه ها کاهش یافته است، گفت: لازم است همه خدمات که قابل برون سپاری هستند به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شوند.

علی اصغری برون‌سپاری خدمات شهرداری را سبب کاهش هزینه‌های شهروندان دانست و اظهار کرد: برون سپاری خدمات شهرداری به بخش خصوصی باید با جدیت دنبال شود، چنانکه یکی از سیاست‌های اصلی شهرداری اصفهان نیز کاهش مراجعات حضوری شهروندان به شهرداری و سهولت در انجام امور است.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان بازدید به محض ارجاع پرونده به کارتابل، طبق شرح وظایف تعریف شده و دستورالعمل های اجرایی ابلاغ شده ظرف مدت 24 ساعت از تاریخ و ساعت ارجاع پرونده ها و حتی در روزهای تعطیل و بعداز ظهرها نسبت به هماهنگی با ارباب رجوع، بازدید و ثبت گزارش لازم اقدام می کنند.

مدیر شهرسازی الکترونیک معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان افزود: همچنین مسئولین پیگیری، کلیه درخواست ها و پرونده های ارسالی که از طریق دفاتر پیشخوان به کارتابل همکاران شاغل در شهرداری در واحدهای مختلف ارجاع شده را به صورت جدی و در اسرع وقت پیگیری می کنند تا جهت حصول نتیجه موردنظر کلیه هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شود.

 

 

 

نظرسنجی

اگر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت می‌کنید، به کدام یک از گزینه‌های تایید شده رای خواهید داد؟

اخبار مرتبط سایر رسانه ها