|
نویسنده: رضا فتوح

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان:

تحلیل هیدرولیکی لحظه ای و پایش آنلاین فشار شبکه توزیع آب اصفهان

مدیر عامل آبفا در نشست با معاونین و مدیران شهرداری اصفهان از تحلیل هیدرولیکی لحظه ای و پایش آنلاین فشار شبکه توزیع آب اصفهان با کمک نرم افزارهای پیشرفته خبر داد.

تحلیل هیدرولیکی لحظه ای و پایش آنلاین فشار شبکه توزیع آب اصفهان

حسین اکبریان،مدیرعامل آبفای استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان تنها شهری در کشور است که شبکه توزیع آب آن به صورت لحظه ای مورد تحلیل هیدرولیکی و پایش آنلاین قرار می گیرد اظهار داشت: به منظور آبرسانی پایدار به مردم اصفهان ، تمام نقاط شهر با کمک نرم افزارهای پیشرفته و بومی بصورت ۲۴ ساعته کنترل ومورد تحلیل هیدرولیکی قرار گرفته و فشار شبکه بصورت یکنواخت تنظیم میگردد.

وی تعامل آبفا و شهرداری را امری موثر در خدمات رسانی پایدار به مردم برشمرد و خاطرنشان ساخت: برای خدمات رسانی بی وقفه به مردم باید این دو دستگاه خدمات رسان بیش از پیش همکاری و تعامل را در دستور کار قراردهند تا رضایت مردم بیش از گذشته فراهم شود.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان بر تشکیل کارگروه های تخصصی میان آبفا و شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت: با تشکیل کارگروه های تخصصی میان فعالان صنعت آبفا و شهرداری قطعا از برخی از موازی کاری ها جلوگیری می شود که این امر درنهایت نه تنها باعث کاهش وقت و هزینه می گردد، بلکه دسترسی مردم به خدمات در بازه زمانی کوتاه تری صورت می گیرد.

اکبریان تصریح کرد: تسریع درصدور مجوزهای لازم درخصوص اجرای زیر ساخت های لازم و همچنین واگذاری انشعابات در بخش آب و فاضلاب موجب دسترسی سریع و آسان مردم به خدمات آبفا می شود که انتظار می رود شهرداری اصفهان در این زمینه همکاری لازم را با آبفای استان مد نظر قرار دهد.

وی در ادامه خواستار برگزاری مستمر جلسات میان آبفا و شهر داری شد و اعلام کرد: با هم اندیشی و هم افزایی که میان آبفا و شهرداری صورت می گیرد می توان ارائه پیشنهادات و راهکارهای موثر برای مدیریت شهری و حل مشکلات مردم را انتظار داشت.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها