|
نویسنده: فاطمه شفیعی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:

برگزاری دوره تربیت مربی آموزش نوین قرآن کریم (طرح بشری) در اصفهان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری دوره تربیت مربی آموزش نوین قرآن کریم (طرح بشری) از هفتم تا نهم دی ماه در اصفهان خبر داد .

برگزاری دوره تربیت مربی آموزش نوین قرآن کریم (طرح بشری) در اصفهان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی تمنایی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص اهداف طرح بشری گفت : از اهداف طرح بشری نظام مند کردن آموزش قرآن کریم، استاندارد کردن محتوا و مطالب آموزشی، جلوگیری از اتلاف زمان آموزشی، آموزش قابل درک برای همه‌ی اقشار جامعه، پرورش افراد با سطح علمی و آموزشی بالا جهت فعالیت در امور قرآنی، ساده سازی آموزش قرائت قرآن کریم، مهندسی تلاوت می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص زمان دوره افزود : این دوره از روز پنج شنبه مورخ هفتم دی ماه لغایت روز شنبه نهم دی ماه در صبح و عصر برگزار می شود و شرکت کنندگانی که از شهرستان های دور شرکت می کنند پیش بینی اسکان انجام شده است و استاد دوره آقای کرمانی نژاد مدیر کل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

علی تمنایی افزود : این دوره با حمایت مادی و معنوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و مجری طرح موسسه فرهنگی قرآن و عترت مهر بقیه الله اصفهان می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص برنامه های جنبی سفر جناب آقای کرمانی نژاد گفت : پیش بینی شده که از با حضور مدیر کل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های امور قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از چند موسسه فرهنگی قرآن و عترت بازدید شود  و در جریان فعالیت ها قرار خواهند گرفت و دو جلسه جداگانه با حضور اساتید و داوران برتر استان و همچنین مدیران موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان برگزار خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها