|
نویسنده: رضا فتوح

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان خبر داد:

رشد ۶ درصدی تلفات تصادفات در اصفهان

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از رشد ۶.۸ درصدی تلفات جاده‌ای خبر داد و گفت: در نیمه نخست سال جاری ۶۰۸ نفر در حوادث رانندگی استان اصفهان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

رشد ۶ درصدی تلفات تصادفات در اصفهان

منصور فیروزبخت ،مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در ۶ ماهه اول امسال از کل تلفات تصادفات، ۴۷۰ نفر مرد و ۱۳۸ نفر زن بودند، اظهار کرد: در این مدت ۳۹۳ نفر در تصادفات برون شهری و ۲۱۵ نفر در حوادث رانندگی درون شهری جان خود را از دست داده اند.

وی ادامه داد: بر اساس این گزارش استان اصفهان بعد از استان های فارس، سیستان و بلوچستان، تهران، خراسان رضوی و کرمان بیشترین آمار کشته‌های تصادفات را در نیمه نخست سال داشته اند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با بیان اینکه ۱۷ هزار مصدوم در تصادفات ۶ ماهه اتفاق افتاده است، گفت: تعداد مصدومان حوادث رانندگی که به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده اند نیز در ۶ ماهه امسال رشد ۷.۵درصدی داشته است. در این مدت ۱۷ هزار و ۶۳۱ مصدوم تصادف به مراکز پزشکی قانونی در سطح استان مراجعه کرده اند که دوازده هزار و ۶۳۱ نفر آنان مرد و پنج هزار و ۱۱۶ نفر زن بودند.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها