|
نویسنده: فاطمه شفیعی

مشاور مدیرعامل آبفای استان اصفهان:

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تعرفه های حق انشعاب و طریقه محاسبات آب بهاء برای بانوان آبفای استان اصفهان

مشاور مدیرعامل آبفای استان اصفهان در امور بانوان و خانواده از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تعرفه های حق انشعاب و طریقه محاسبات آب بهاء برای بانوان شاغل در صنعت آبفای استان خبر داد.

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تعرفه های حق انشعاب و طریقه محاسبات آب بهاء برای بانوان آبفای استان اصفهان

نوشین منصوریان ،هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را آشنایی بانوان شاغل در صنعت آبفای استان اصفهان با فرمول و نحوه محاسبه آب بهاء و حق انشعاب آب و فاضلاب در بخش مسکونی و تجاری عنوان کرد و گفت: از آنجاییکه بانوان در مدیریت مصرف آب تاثیر مستقیم و نقش اساسی دارند لذا آشنایی آنها با چگونگی محاسبه آب بها، می تواند نقش بسزایی در عملکرد آنها در این زمینه ایفا کند و بدین منظور برگزاری این کارگاه آموزشی ضروری به نظر می رسید.

وی با بیان اینکه آبفای استان اصفهان از لحاظ ابعاد علمی ، تخصصی و مهارتی دارای منابع انسانی غنی بوده و در حال حاضر از نیروی انسانی کارآمدی برخوردار می باشد اظهار داشت در این دوره آموزشی نیز از پتانسیل همکاران مجرب و متخصص فعال در این صنعت، آقای دکترسعیدی مدیرسامانه خدمات غیر حضوری شرکت در خصوص چگونگی دریافت خدمات غیر حضوری از سامانه 1522 ، سرکارخانم رحمتی کارشناس سامانه خدمات غیر حضوری 1522 پیرامون محاسبه تعرفه های حق انشعاب آب و فاضلاب در بخش مسکونی و تجاری و سرکار خانم قرمزی کارشناس خدمات و مشترکین و درآمد در رابطه با طریق محاسبه قبوض آب بها استفاده شد.

مشاور مدیرعامل آبفای استان اصفهان در امور بانوان و خانواده افزود: یکی دیگر از اهداف مهم برگزاری این کارگاه آموزشی، انتقال تجربیات و دانش، میان رده های شغلی مختلف شرکت بوده که زمینه ساز ارتقا کارایی، اثر بخشی کارکنان در بخش های مختلف و نتیجتا منجر به افزایش بهره وری پرسنل شرکت خواهد بود.

منصوریان با بیان اینکه بسیاری از بانوان شاغل در آبفای استان اصفهان مشتاقانه خواستار برگزاری دوره های آموزشی نوین و کاربردی هستند اظهار کرد: جای بسیار خوشحالی است که بانوان حاضر در این کارگاه، آموزش نحوه محاسبه آب بها را بسیار موثر در مدیریت مصرف آب بیان کرده وزمینه ساز انگیزه بیشتر در راستای رعایت الگوی مصرف آب دانستند.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری این دوره و آشنایی بیشتر بانوان باچگونگی ارائه خدمات غیر حضوری از سامانه 1522 ،انتظار می رود اعضای خانواده، دوستان و آشنایان خود را با فرایند خدمات غیر حضوری آبفا از طریق سامانه 1522 آشنا کنند که این امر در نهایت به سرعت خدمات رسانی شرکت بیش از پیش سرعت بخشیده و رضایتمندی هرچه بیشتر متقاضیان در سطح استان را به همراه خواهد داشت.

لازم به ذکر است این کارگاه با همکاری دفتر آموزش برگزار و در پایان با قید قرعه به حاضرین در کارگاه آموزشی آشنایی با تعرفه های حق انشعاب و طریقه محاسبات آب بهاء جویزی اهدا شد.

 

 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟