|
نویسنده: رضافتوح

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه:

شرکت اتوبوسرانی اصفهان ۴۰۰ راننده پایه یک استخدام می‌کند

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به ضرورت و فوریت تکمیل ناوگان حمل‌ونقل شهری، اتوبوسرانی اصفهان در نظر دارد تعداد ۴۰۰ نفر راننده پایه یک استخدام کند.

شرکت اتوبوسرانی اصفهان ۴۰۰ راننده پایه یک استخدام می‌کند

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعباس روحانی گفت: شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه در نظر دارد جهت جذب 400 راننده پایه یک درون‌شهری (اتوبوس) اقدام کند.

او با اشاره به شرایط جذب رانندگان اتوبوس تصریح کرد: از جمله این شرایط برخورداری از حداکثر ۴۲ سال سن، برخورداری از گواهینامه پایه یک و حداقل دو سال سابقه ناوبری اتوبوس، سکونت در شهر اصفهان و شهرهای اطراف و شرایط سالم جسمانی (طب کار) است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه افراد متأهل در اولویت جذب قرار دارند، اظهار کرد: رانندگان اخراجی شرکت اتوبوسرانی تأیید صلاحیت نمی‌شوند و همچنین رانندگان بخش خصوصی در صورت ارائه رضایت‌نامه از شرکت متبوع جهت گزینش پذیرفته خواهند شد.

به گفته وی، نیروهایی که به هر علت ترک کار کرده‌اند مشروط به تأیید حراست و پس از تسویه‌حساب از شرکت اتوبوسرانی می‌توانند در فرآیند گزینش شرکت کنند.

روحانی در خصوص مدارک لازم جهت استخدام بیان کرد: دارا بودن اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه ، اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی کارت پایان خدمت، اصل و کپی گواهینامه پایه یک، پر کردن فرم خلاصه اطلاعات شخصی (دریافت فرم از امور اداری و کارگزینی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان) و دو قطعه عکس 3 در 4 جهت مراجعه الزامی است و لازم است تمام مدارک در یک پوشه آبی رنگ فنردار قرار داده شود.