|

خبر

کلوپ گزینه جانشینی فلیک در بایرن‌مونیخ سران باشگاه بایرن‌مونیخ، سرمربی کنونی لیورپول را به‌عنوان سرمربی بعدی خود در نظر دارند. به گزارش تسنیم، در حالی که زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال حضور هانسی فلیک روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی فوتبال آلمان مطرح است، خبر می‌رسد که مدیران باشگاه بایرن‌مونیخ سناریوی جذب جانشین این مربی آلمانی را در نظر دارند. بر اساس گزارش سایت «90 مین»، سران باشگاه بایرن‌مونیخ خود را آماده می‌کنند تا در صورت جدایی هانسی فلیک، سراغ یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول بروند. پس از اینکه یواخیم لو اعلام کرد پس از رقابت‌های یورو 2020 که تابستان امسال برگزار می‌شود، یک سال زودتر از پایان قرارداد فعلی‌اش به کار خود به‌عنوان سرمربی تیم ملی آلمان پایان خواهد داد، رایزنی‌ها درباره جانشین این مربی آلمانی آغاز شد. ابتدا از یورگن کلوپ به‌عنوان اصلی‌ترین گزینه جایگزینی یواخیم لو یاد شد، اما این مربی آلمانی تأکید کرد برنامه‌ای برای ترک لیورپول ندارد و به قراردادش با این باشگاه انگلیسی پایبند است. اکنون از هانسی فلیک، سرمربی موفق بایرن‌مونیخ که در سال 2020 این تیم را به شش‌گانه قهرمانی رساند، به‌عنوان سرمربی بعدی مانشافت یاد می‌شود. او بین سال‌های 2006 تا 2014 به‌عنوان دستیار یواخیم لو در تیم ملی آلمان فعالیت داشت و در موفقیت‌های این تیم تأثیرگذار بود. فلیک اخیرا درباره شایعه احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی آلمان گفته بود: تا سال 2023 با بایرن‌مونیخ قرارداد دارم و می‌خواهم موفق باشم و با بایرن‌مونیخ جام‌های دیگری را ببرم. اکنون زمان فکر‌کردن به آینده حرفه‌ای‌ام نیست. کلوپ 53ساله هم که از سال 2015 هدایت سرخ‌پوشان مرسی‌ساید را بر عهده دارد و قرارداد کنونی‌اش با این باشگاه تا سال 2024 معتبر است، تحول گسترده‌ای در لیورپول ایجاد کرد و این تیم را پس از 30 سال به قهرمانی لیگ برتر رساند و در کنارش عناوینی همچون یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها برای این تیم به ارمغان آورد.

‌اهدای «دسته موز» به‌جای «دسته گل» به ورزشکاران یکی از ملی‌پوشان زن دوچرخه‌سواری از اهدای دسته موز به‌جای دسته گل برای حفظ استقامت ورزشکاران خبر داد. «خبرآنلاین» به نقل از سولماز کربلایی، ملی‌پوش دوچرخه‌سواری استقامت ایران نوشت: «در یکی از مسابقات یک دسته موز به‌جای دسته گل به قهرمانان دادند؛ البته چون مسابقات استقامت بسیار طولانی است، ما معمولا در مسیر موز می‌خوریم چون نمی‌توانیم برای رکاب‌زدن غذا بخوریم».

پایان شایعات؛ جواب تست کرونای پرسپولیسی‌ها منفی شد بر اساس اعلام سخنگوی باشگاه پرسپولیس، تست کرونای اعضای این تیم در هند منفی اعلام شده است. پس از ورود کاروان پرسپولیس به شهر گوآ در هند از همه اعضای این تیم تست کرونا گرفته شد و قرار بود پس از اعلام جواب‌ها و در صورت منفی‌بودن تست‌ها، بازیکنان بتوانند با خروج از هتل در تمرینات شرکت کنند. با‌این‌حال ۲۴ ساعت بعد از اخذ تست‌ها، جواب‌ها مشخص نشده بود و همین امر باعث ایجاد شایعه‌های فراوان نظیر مثبت‌بودن تست برخی اعضای تیم شده بود. با وجود این، ابراهیم شکوری رسما اعلام کرد جواب تست‌ها به اعضای تیم اعلام شد و همه تست‌ها منفی بوده است.