|

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد و دکترا

زمان توزیع کارت شرکت در دو آزمون ارشد و دکتری اعلام شد.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد و دکترا

به گزارش شبکه شرق، معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و آزمون مقطع دکترای (نیمه‌متمرکز) «Ph.D» سال ۱۴۰۳، از روز دوشنبه «۳۰ بهمن ماه» روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.

علی صدر، معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر افزود: آزمون ورودی مقطع کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳، در صبح و بعدازظهر روز جمعه «۴ اسفند ماه» سال جاری و آزمون مقطع دکترای (نیمه‌متمرکز) «Ph.D» سال ۱۴۰۳، بعدازظهر روز جمعه «۴ اسفند ماه» بر اساس اطلاعات مندرج روی کارت شرکت در این آزمون‌ها برگزار خواهد شد.

او در مورد جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترای سال ۱۴۰۳، گفت: کارت شرکت در این آزمون‌ها از روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و داوطلبان لازم است بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای و مشخصات ثبت‌نامی شامل شماره پرونده و کد رهگیری نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم نیز بوده‌اند نیز باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز دریافت و پرینت کنند و به آدرس حوزه امتحانی مندرج روی کارت مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون رشته‌های شناور، بعدازظهر روز جمعه، در تاریخ «چهارم اسفند ماه» است.

 معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: ضرورت دارد داوطلبان گرامی برای اطلاع از جزئیات دریافت کارت و برگزاری آزمون، اطلاعیه‌های منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور را به دقت مطالعه کنند.

منبع: ايسنا
 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها