|

هدایت الله خادمی:

با کارهای مجلس یازدهم ضرباتی به اعتبار نظام وارد شد؛ عملکردشان افتضاح است

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: مجلس فعلی نه کمکی برای دولت بود، نه کمکی برای رئیس مجلس، نه کمکی برای مردم و کشور. در واقع بیشتر بار خاطر بود. در طول عمر مجلس یازدهم نه تنها هیچ اتفاق مثبتی برای کشور نیفتاد بلکه با کارهای این مجلس ضرباتی به اعتبار نظام وارد شد.

با کارهای مجلس یازدهم ضرباتی به اعتبار نظام وارد شد؛ عملکردشان افتضاح است

 

 

به گزارش شبکه شرق، انتخابات مجلس یازدهم در پیش است و گروه های سیاسی مشغول ساماندهی نیروهای خود برای ورود قوی به این عرصه هستند.

هدایت الله خادمی فعال سیاسی اصولگرا درباره آرایش سیاسی برای انتخابات مجلس گفت: باید رویکردها به سمتی باشد که زمینه های مشارکت مردم در انتخابات تقویت شود اما این روزها شاهدیم متأسفانه برخی گروه ها و جریان ها به جای آنکه کمک کنند تا مشارکت مردم افزایش یابد، به دلیل خودخواهی خودشان کارهایی انجام می دهند تا این اتفاق نیفتد.

 بخش هایی از گفت و گوی خادمی را در ادامه می خوانید:

وقتی مشارکت افزایش یابد، نیروهای شایسته به مجلس راه پیدا می کنند که این به نفع نظام، مردم و کشور خواهد بود. نمایندگان شایسته قطعا می توانند کمک حال دولت باشند و با نظارت کارشناسی قوی و تصویب قوانین به امور اجرایی در مسیر صحیح قوت بخشند.

مجلس فعلی نه کمکی برای دولت بود، نه کمکی برای رئیس مجلس، نه کمکی برای مردم و کشور. در واقع بیشتر بار خاطر بود. در طول عمر مجلس یازدهم نه تنها هیچ اتفاق مثبتی برای کشور نیفتاد بلکه با کارهای این مجلس ضرباتی به اعتبار نظام وارد شد.

عملکرد مجلس یازدهم افتضاح است از همان ابتدای مجلس شاهد بودیم که نمایندگان درگیر موضوعاتی همچون گرفتن دنا پلاس و شاسی بلند بودند. تصور عموم آن است که نمایندگان در شهرستان ها هیچ کاری انجام نمی دهند جز اینکه اطرافیان و بستگان خودشان را در مناصب مدیریتی محلی و استانی قرار دهند.

مجلس یازدهم شعار شفافیت داد اما فقط پنهان کاری کرد. متأسفانه برخی نمایندگان گویا منابع شهرداری ها و صنایع فولاد و پتروشیمی، خودروسازی را بین خودشان تقسیم کردند و برای شان مهم نیست که این رویکرد آنها چه دردسرهایی را برای کشور و مردم به بار خواهد آورد.

 

منبع: نامه نیوز
 

نظرسنجی

لاجوردی، نماینده مجلس گفته: «تا ۳ سال آینده با قانونی که تصویب کردیم، جامعه در با حجاب شدن تغییر چشمگیری می‌کند.» آیا قانون «عفاف و حجاب» می‌تواند به رعایت حجاب منجر شود؟
  • رضاخواه: در اعتراض به تبانی‌ها برای لاپوشانی تخلفات، از هیئت تحقیق و تفحص استعفا دادم
  • نگاهی به روز اقتصادی صحن و تحلیل تصمیم اقتصادی مجلس برای مقابله با بنگاه‌داری بانک‌ها در گفت‌وگو با نمایندگان