|

قیمت منصفانه «ریسپکت» نشانه احترام به مشتری است

قیمت ریسپکت به‌عنوان تازه‌ترین محصول گروه بهمن در دسته سدان 737 میلیون تومان اعلام شد.

قیمت منصفانه «ریسپکت» نشانه احترام به مشتری است

قیمت ریسپکت به‌عنوان تازه‌ترین محصول گروه بهمن در دسته سدان 737 میلیون تومان اعلام شد.

شرکت بهمن‌موتور صبح دیروز در نشست خبری آنلاین خود زمان عرضه و قیمت سدان لوکس ریسپکت را اعلام کرد. در این نشست خبری امیر میرمنصف، مدیر سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن، قیمت سدان ریسپکت را ۷۳۷ میلیون تومان و زمان عرضه آن را اواخر مهرماه اعلام کرد؛ البته قیمت این خودرو با احتساب همه هزینه‌ها اعلام شده است و شامل یک سال رایگان و پنج سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی است.

طبق گفته مدیران این خودروسازی پیش‌بینی کرده‌اند تا پایان سال 1401 تعداد پنج هزار دستگاه از خودروی ریسپکت راهی بازار شود. به نظر می‌رسد مزیت نسبی این خودرو نسبت به سایر همتایان خود در بازار، کیفیت و قیمت مناسب آن باشد.

مدیران این پروژه درخصوص خدمات پس از فروش ریسپکت اعلام کردند که این خودرو قرار است با پنج سال گارانتی یا 150 هزار کیلومتر به دست مصرف‌کننده برسد.

ریسپکت تازه‌ترین محصول بهمن با موتور 1500 توربو شارژ و با سطح آلایندگی یورو 6، مصرف سوخت 7.6، فرمان برقی EPS و همین‌طور سیستم ترمز ABS+EBD و شش کیسه هوای راننده و جانبی است.

قیمت مقرون به صرفه ریسپکت در شرایطی است که این خودرو دارای امکاناتی نظیر صندلی برقی، شارژر وایرلس، گرمکن صندلی سرنشین با قابلیت تنظیم جهت، صندلی برقی راننده، سانروف، برف‌پاک‌کن ژله‌ای، آینه داخلی ضد تابش نور، چراغ LED و چراغ مه‌شکن، دوربین 360 درجه 3D و 4K و... است.