|
کدخبر: 840629

قتل مسلحانه عضو ستاد نمازجمعه چابهار توسط افراد ناشناس

فرمانده انتظامی چابهار از قتل مسلحانه عضو ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار، توسط سرنشینان مسلح و ناشناس خودروی پژو پارس خبر داد.

فرمانده انتظامی چابهار از قتل مسلحانه عضو ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار، توسط سرنشینان مسلح و ناشناس خودروی پژو پارس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ابراهیم کوچکزائی اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه بعد از ظهر شنبه در پی اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل مسلحانه مردی میانسال در تقاطع خیابان‌های باهنر و قدس شهر چابهار، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی افزود: باحضور مأموران در صحنه و طی تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد چهار نفر از سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ بدون پلاک به وسیله کلت کمری به سمت این مرد، که به صورت پیاده در حال حرکت در خیابان بوده تیر اندازی و سریعاً از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: بر اثر این تیر اندازی فرد ذکر شده از ناحیه سینه و هر دو پا مجروح و سریعاً به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل می‌شود ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه مانده و این مرد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

وی تصریح کرد: در بررسی اولیه تیم رسیدگی کننده به پرونده مشخص شد مقتول از اعضای ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار بوده که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس به منظور شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز و تیم‌های ویژه کارآگاهان شروع بکار و سرنخ‌هایی نیز به دست آمده که نتیجه در ساعات آتی اطلاع رسانی خواهد شد.